Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, интересувам се, как да подредя LED кабелите, тъй като изглежда заради тях старият компютър не желая да функционира. От време на време като ги поставя правилно стартира, но картина не вади. Как да ги оправя? Ако желаете и снимки ще прикача…

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LED кабели ? Да, моля, прикачи снимка да ги видим какви са тея LED кабели и как точно пречат на компютъра да стартира.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези кабели сигурно и по отделен диод си имат? 

Публикувано изображение

За това ли става въпрос, че и аз не разбрах? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стрелям на сляпо и казвам, че това може би са кабелите за светлинките за HDD и Power на лицето на кутията. Ако според автора те са причината компютърът да не стартира, то според мен на дъното му има нещо - компютърът следва да си работи и без светлинките.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана интересно , какво аджеба съм пропуснал в технологиите със светещи кабели :) но останах разочарован след като разбрах че става въпрос за индикацията на лицевия панел :(

На дъното е написано кой кабел къде се свързва , но и аз казвам че причината за не стартирането на компютъра не е от LED кабелите :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересувам се, как да подредя LED кабелите, тъй като изглежда заради тях старият компютър не желая да функционира. От време на време като ги поставя правилно стартира, но картина не вади. Как да ги оправя? Ако желаете и снимки ще прикача…

Като го докараш да тръгне, провери и лед кабела на телевизора, за да извади картина. Можеш да ги слагаш в различни комбинации, но гледай черното на е на маса, пък останалите цветове са на +, води се по маркировката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо прикачи снимки, да видим какво и къде закачаш, че може да направиш беля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква картина на монитора, когато стартирам компютъра. Утре след училище ще постна снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.