Премини към съдържанието
Daylight Dancer

Търся дистанционна работа

Препоръчан отговор

Започнах личен бизнес, но докато не съм с клиенти имам доста свободно време, чрез което мисля да изкарам някой друг допълнителен лев.Грубо казано ме интересува каквото и да е.Ако някой от вас има нужда от помощник и мога да съм от полза моля пишете.

Поздрави!

Ето и CV-то ми(работил съм и в техномаркет преди Зора, но не е описано в CV-то):

Професионален опит
Период: Ноември 2012 - Октомври 2013 Длъжност: консултант-продавач Фирма/Организация: ЗОРА ММС Бизнес сектор: Търговия Населено място: София Размер на компанията: 100 - 300
Публикувано изображение
Период: Април 2009 - Юли 2009 Длъжност: продавач-консултант Фирма/Организация: Комет Електроникс Бизнес сектор: Електроника/електротехника/машиностроене Населено място: София Размер на компанията: 100 - 300 Допълнителна информация: от 22.04 до 21.07
Публикувано изображение
Период: Януари 2009 - Април 2009 Длъжност: продавач-консултант Фирма/Организация: МП Електроникс Бизнес сектор: Електроника/електротехника/машиностроене Населено място: София Размер на компанията: 5 - 10 Допълнителна информация: от 26.01 до 21.04
Публикувано изображение
Период: Август 2008 - Ноември 2008 Длъжност: складов работник Фирма/Организация: Кавен Орбико Бизнес сектор: Търговия Населено място: София Размер на компанията: 100 - 300 Допълнителна информация: от 04.08 до 17.11
Публикувано изображение
Период: Февруари 2008 - Юли 2008 Длъжност: Компютърен оператор Фирма/Организация: Фантастико Бизнес сектор: Хранителна промишленост Населено място: София Размер на компанията: над 300 Допълнителна информация: От 21.02 до 24.08
Публикувано изображение
Период: Ноември 2007 - Януари 2008 Длъжност: Търговец Фирма/Организация: ЕТ "Дисхармония" Бизнес сектор: Информационни технологии Населено място: София Размер на компанията: 5 - 10 Допълнителна информация: от 12.11 до 02.01
Образование
Период: Септември 2001 - Май 2006 Специалност: Промишлена електроника Степен/Ниво: Средно Училище Учебно заведение: Техникум по електроника "Джон Атанасов" Населено място: София

Езици
Майчин Език: Български   Разбиране Говорене Писане Английски Експерт Средно Експерт Немски Начално Начално Начално

Умения
Компютърни умения: Инсталация, поддръжка и работа с Windows(98,2000,XP,Vista,7,8) и Linux
Приложен софтуер - офис пакети,браузъри, security...
мрежови познания(Linux), Windows Server 2008 R2 познания
HTML/CSS2/SQL/PHP5/Joomla,Wordpress познания
Хардуерни познания Свидетелство за управление на МПС: Да Категории МПС: B

Допълнителни курсове & Сертификати
Допълнителни курсове: Intermediate ниво по Английски Език

Допълнителна информация
Допълнителна информация: Стаж по време на обучението в ТЕ:
Къртис Балкан
Stanga One
3 Курс Колеж по телекомуникации и пощи, специалност Безжични комуникации и разпръскване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.