Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

възможно ли е с web page maker да се направи сайт ,в който да има реклами на адсенс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, но не го използвай. Ако искаш да се научиш да правиш сайтове ще ти дам материали и линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е,че първо потренирах с готови софтуери като alle.bg [който най-много ми хареса ,защото правиш всичко визуално] и реших ,че трябва да си купя хостинг и домейн ,за да направя свой сайт ..знаех,че в хостинга има контролен панел ,който се размина тотално с очакванията ми там има готови софтуери wordpress joomala ,които са на англ и нищо не разбирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без английски къде си тръгнал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва сайт-блог ли ще е ,фирмен или нещо друго

Според това се избира и със какво ще се направи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сайта може да е и под формата на блог ,но не знам как да инстаилрам wordpress на български или някой друг софтуер на български с който да работя визуално както алле.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си платиш за тема -избора на шаблони е ограничен

затова има значение какво искаш да представлява сайта например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма значение темата то в тия софтуери имат по няколко безплатни все едната ще стане ,но проблема е ,че не е визуално всичко да мога да местя нещата както и където поискам да мога да добавям инормация визуално..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е -не може

и английски почти винаги трябва

ако искаш сайт във който ежедневно да пишеш статии -това е положението

трябват малко повече знания за да си нагласиш собствен дизайн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е,че първо потренирах с готови софтуери като alle.bg [който най-много ми хареса ,защото правиш всичко визуално] и реших ,че трябва да си купя хостинг и домейн ,за да направя свой сайт ..знаех,че в хостинга има контролен панел ,който се размина тотално с очакванията ми там има готови софтуери wordpress joomala ,които са на англ и нищо не разбирам...

1. Английски език задлжително трябва да знаеш. Той вече си стана май международен.

2. WordPress платформата я има и на български език, но за да може да работиш с нея трябва да знаеш HTML5 и CSS3.

Въобще забрави Page Maker и подобни на нея програми. Не са ти от полза и с тях няма да напреднеш в тази област.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.