Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мутиш Мехмедов

Въпрос за web page maker

Препоръчан отговор

Възможно е, но не го използвай. Ако искаш да се научиш да правиш сайтове ще ти дам материали и линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е,че първо потренирах с готови софтуери като alle.bg [който най-много ми хареса ,защото правиш всичко визуално] и реших ,че трябва да си купя хостинг и домейн ,за да направя свой сайт ..знаех,че в хостинга има контролен панел ,който се размина тотално с очакванията ми там има готови софтуери wordpress joomala ,които са на англ и нищо не разбирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без английски къде си тръгнал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва сайт-блог ли ще е ,фирмен или нещо друго

Според това се избира и със какво ще се направи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сайта може да е и под формата на блог ,но не знам как да инстаилрам wordpress на български или някой друг софтуер на български с който да работя визуално както алле.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си платиш за тема -избора на шаблони е ограничен

затова има значение какво искаш да представлява сайта например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма значение темата то в тия софтуери имат по няколко безплатни все едната ще стане ,но проблема е ,че не е визуално всичко да мога да местя нещата както и където поискам да мога да добавям инормация визуално..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е -не може

и английски почти винаги трябва

ако искаш сайт във който ежедневно да пишеш статии -това е положението

трябват малко повече знания за да си нагласиш собствен дизайн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е,че първо потренирах с готови софтуери като alle.bg [който най-много ми хареса ,защото правиш всичко визуално] и реших ,че трябва да си купя хостинг и домейн ,за да направя свой сайт ..знаех,че в хостинга има контролен панел ,който се размина тотално с очакванията ми там има готови софтуери wordpress joomala ,които са на англ и нищо не разбирам...

1. Английски език задлжително трябва да знаеш. Той вече си стана май международен.

2. WordPress платформата я има и на български език, но за да може да работиш с нея трябва да знаеш HTML5 и CSS3.

Въобще забрави Page Maker и подобни на нея програми. Не са ти от полза и с тях няма да напреднеш в тази област.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.