Премини към съдържанието
djagi

RQ:Безвентилаторна видеокарта до 70 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Днес ми изгоря видеокартата. Търся възможно най-евтината безвентилаторна видеокарта, тъй като ще е за временно ползване, докато взема нещо мощно... Предпочитам картата да е на ATI, от гледна точка на това, че изгорялата също беше ATI и м/би ще тръгне без проблем със старите драйвери.

Конфигурацията ми до тук:

Gigabyte HD 4850 1GB Passive /изгорялата/;

захранване - Cooler Master SILENT Pro, 600W

дъно - Gigabyte GA-EP45-DS3P

рам - G.SKILL 2*2GB, DDR 2-1066

процесор - ами от най-мощните по онова време Core2Duo, двуядрен. Повече за процесора нямам спомен...

Търся възможно най-евтината карта, защото ще е ползвам не-повече от месец-два, но все пак да е максималното за парите си... Безвентилаторна, защото мразя шума и компютъра ми е почти безшумен. Предпочитам ATI.

Игри няма да се играят,но все пак пускам веднъж в годината някоя нова игричка... Операционна система - XP SP3 и нямам намерение скоро да мигрирам към 7 или 8, но кой знае... Гледам филми, но не с висока резолюция... Предпочитам филмите да не накъсват... Обикновенно, докато гледам нещо, се занимавам и с еди  куп други неща... Постоянно ми е пуснат TV tuner, работя от време на време с Photoshop.

Предпочитаните от мен магазини, до които имам лесен достъп - Мост, Ресет, Скай, Плесио. Отивам да я взема на място, няма да поръчвам през интернет.

М/би след малко /или малко по-късно/ ще излизам, тъй че предварително се извинявам, ако не мога веднага да отговарям в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://sky.bg/Details.aspx?ID=18477

ok, но все пак мога да дам и малко повече. Колебая се за тази

Може да и сложиш и вентилатор на самия радиатор и картата ще се охлажда. Също така е хубаво да се провери защо е изгоряла старата карта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да и сложиш и вентилатор на самия радиатор и картата ще се охлажда. Също така е хубаво да се провери защо е изгоряла старата карта.

Да, бих я ремонтирал, ако е възможно. Ще питам за това. Когато я свалях, беше абсолютно студена...Нямаше ме две минутки докато се е случило

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, бих я ремонтирал, ако е възможно. Ще питам за това. Когато я свалях, беше абсолютно студена...Нямаше ме две минутки докато се е случило

Имах в предвид да не би да има проблем с дъното и затова да е изгоряла старата карта. Може ли да провериш дали с дъното и захранването на компютъра всичко е ок?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах в предвид да не би да има проблем с дъното и затова да е изгоряла старата карта. Може ли да провериш дали с дъното и захранването на компютъра всичко е ок?

Дълъг beep и два къси. Според интернет, проблем с видеото. Мога да я сложа на друг компютър в нас, но сега излизам и утре ще пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.