Премини към съдържанието
aydo1

Батерия на Acer Aspire V5-573G

Препоръчан отговор

Здравейте !! Преди няколко дена си купих въпросния лаптоп.Доста добре си работи машинката , но ме притеснява батерията.

Тя е вградена и не може да се премахне . Въпросът ми е дали по някакъв начин мога да спра зареждането на батерията или поне да огранича зареждането до 50% например.Търсих подобна програма но не открих нищо , моля помогнете.

Благодаря предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията на лаптоп не се маха. Ето ти линк с драйверите от сайта на производителя. Избираш Aplication и си сваляш програмата:"ePower Management Application". Тя ще ти даде възможност да настроиш как да работи батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-V5-573G-54208G50aii-Notebook.99264.0.html

Според снимката на батерията има вариант за смяна, но мисля, че е рано да мислиш за това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията на лаптоп не се маха. Ето ти линк с драйверите от сайта на производителя. Избираш Aplication и си сваляш програмата:"ePower Management Application". Тя ще ти даде възможност да настроиш как да работи батерията.

Тази програма само ми показва коя програма повече изтощава батерията не ми дава никаква възможност за настройка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма само ми показва коя програма повече изтощава батерията не ми дава никаква възможност за настройка.

В самият Windows също има опции да си настройваш батерията и в какъв режим трябва да работи лаптопа. Провери и там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В самият Windows също има опции да си настройваш батерията и в какъв режим трябва да работи лаптопа. Провери и там.

А проблем ли е ако постоянно е свързан с зарядното .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А проблем ли е ако постоянно е свързан с зарядното .

Не не е проблем. Моя лаптоп постояно е със зарядното. Батерията почти не се използва, но не съм я махал, макар че може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не е проблем. Моя лаптоп постояно е със зарядното. Батерията почти не се използва, но не съм я махал, макар че може.

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.