Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,преди да опиша проблема си ,бих искал да се извиня предварително,ако пускам темата не в правилната секция. Та...От 1-2 ,а може би и 3 седмици има проблем с Wi-Fi интернета. Постояно ми прекъсва и незнам каква е причината.Може в рамките на 1-2-3 часа да не прекъсне,но започне ли..направо е нетърпимо. Бих казал,че е нещо от моя интернет доставчик,но уви - не е.Не е,защото се конектвах към няколко различни рутера на приятели,които са на други интернет доставчици и проблема не изчезва..Играя примерно някоя игра 1-2 часа - няма проблеми и след това започва.Когато отворя менюто с Wi-Fi връзките ми изписва "Limited access" на интернета към който съм се конектнал.След това се оправя и след 1-2 мин пак същото..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройките на безжичната карта изключи отметката за пестене на енергия

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой друг ли няма да изкаже мнение?

Спомнете си какво сте инсталирай, ъпдейтвал и т.н.

И няма извинение за латиницата!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройките на безжичната карта изключи отметката за пестене на енергия

Би ли ми обяснил как да го направя,ако ти е удобно.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли ми обяснил как да го направя,ако ти е удобно.Благодаря предварително.

Разгледай тази тема от форум за Win 7. Мисля че от там можеше да се оправи това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай тази тема от форум за Win 7. Мисля че от там можеше да се оправи това.

Това ли би трябвало да е настройката?

http://s16.postimg.org/ecepewwc5/Net.jpg 

Редактирано от Liubomir Livrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли би трябвало да е настройката?

http://s16.postimg.org/ecepewwc5/Net.jpg 

Да. Можете да я промените във всичките power plan, които са направени ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Можете да я промените във всичките power plan, които са направени ;)

Смисъл? Аз я промених нa "Low " да е и само на този план който използвам,този който е с отметка. (Все още ми прекъсва интернета ужасно,може би няма да от това проблема) ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл? Аз я промених нa "Low " да е и само на този план който използвам,този който е с отметка. (Все още ми прекъсва интернета ужасно,може би няма да от това проблема) ...

Еми стандартно имаш 2 power plan-а: balanced и high performance (или нещо подобно) И двата трябва да ги настроиш по този начин. Цъкнете го на max performance. Ако няма промяна, проблема е другаде. Например смущения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми стандартно имаш 2 power plan-а: balanced и high performance (или нещо подобно) И двата трябва да ги настроиш по този начин. Цъкнете го на max performance. Ако няма промяна, проблема е другаде. Например смущения.

На "max performance" ? Аз си мислих по логиката,че трябва да е на Low power safe.Какви смущения биха били възможни?Имате предвид от интернета ми ли? Ако мислите така,предполагам не е от това,тъй като съм пробвал към други рутери на приятели и пак имах същия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.