Премини към съдържанието
Деши Илиева

Моля за помощ - забравих си акаунта за телефона

Препоръчан отговор

моля някой за помощ забравих си потребителското име и парола на тела ще може ли някоъ да ми помогне ще съм много благодарна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля някой за помощ забравих си потребителското име и парола на тела ще може ли някоъ да ми помогне ще съм много благодарна

Как очакваш да ти помогнем?  :ohmy: Ако телефона е с андроид (гадая) може да пробваш да възстановиш паролата към друг имейл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Или бързо смени заглавието докато модератора не е видял, или темата ти ще бъде заключена!

Crystal Sphere Error 404 или Kак да задаваме правилно въпроси

Прочети и тази тема, няма да ти е излишна!

Какъв е телефона? Модел? Марка? Операционна система? За акаунт в Google ли става въпрос или за парола/схема/пин за отключване на телефона?

Врачката на форума е в отпуска от доста дълго време и не знаем кога ще се върне.

Няма как да полегнем ако не ни кажете нещо повече от „Здравейте, имам проблем“ или „Помощ, забравих си паролата“

Редактирано от totkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ми работи колата, ако може да ми помогнете, само да ви кажа че е нещо от двигателя. :P

Редактирано от kmeta na neta (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.