Премини към съдържанието
Georgi Dinkov

Проблем с Euro Truck Simulator 2 и GTA IV

Препоръчан отговор

Здравейте!

Проблема с Euro Truck Simulator 2:

Когато взема с мой камион от някоя фирма ремарке след като тръгна на път ремаркето ми изчезва.Също навигацията спира да отчита колко километра ми остават.Дали е от камиона карам Volvo FH16 всички ъпгрейди по-него.

Проблема с GTA IV:

Влизам в играта и цъквам на настройки и видео настройки, за да си вдигна всичко, но не ми дава повече от 640x480 няма как да ми е от видео картата защото е корава.Пробвах да сменя други настройки по-видеото в играта нестава..Помагайте :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако картата ти е 2 gb или повече може да е от това пробваи най-новият крак май се оправяло с него, за gta говоря.

Редактирано от D.Ace (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За GTA IV се изисква мощна машина. Какви са параметрите на компютъра ти  ?

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За изчезващите ремаркета в ETS - 

Инсталирате 1.4.1 to 1.4.6 patch след това ETS 2 v1.4.1 Patch Fix (.thing го правите на .rar) и имате работеща 1.4.6 без изчезващи ремаркета.

Редактирано от Sceep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamen Traikov
      Хора, препоръчайте ми готов комп. или сглобен без значение, искам да играя FIFA 17, Witcher 3, CS GO, Battlefield 1, GTA 5... благодаря
    • от Roki_03
      Защо сампа ми крашва.Моля помогнете.
      Благодаря предварително!!!

• от Roki_03
      търся модове за samp сървър ако може да са на български език!
      Благодаря предварително!!!

• от didoka01
      Добър вечер, реших да си купя Xbox One и към комплекта който съм си харесал има FIFA 16. Към пакета имам 14 дни безплатен Xbox LIve. Тъка.., въпроса ми е след като изтече безплатния Xbox LIve ще мога ли да си играя FIFA-та или ще трябва да плащам, чувал съм че платформата на EA и Xbox няма нищо общо и можеш да играеш свободно? 2-ри въпрос - за тези 14 дена, ако си изтегля игра след това ще мога ли да я играя или трябва да си платя абонамент? 3-ти въпрос - достъпа до EA Access е за 1 месец, след това дали ще мога да играя някоя игра без да я купувам? 4-ти въпрос - може ли малко да ми разясните какво е Xbox Live? 5-ти въпрос, ако си купя други игри на диска ще има качен код или играта ще я инсталирам оттам? 6-ти въпрос - за GTA V ще ми трябва ли Xbox Live? Благодаря за отделеното време! Извинявам се, ако съм объркал раздела!
    • от Roki_03
      Защо не ми тръгва GTA SA!
      Отварям я и ли излиза това на снимката.
      Какво да направя?Моля помогнете!
      Благодаря предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.