Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Извенете, трийте темата, оправих си проблема.

Редактирано от ccxxzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачи и лаптопа с кабел и виж дали пак ще ти бави интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом на настолната машина няма проблем, то и с лаптопа няма да има при жично свързване. Нека пробва да смени канала на маршрутизатора, че може околните да са на същия и да стават смущения на сигнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом на настолната машина няма проблем, то и с лаптопа няма да има при жично свързване. Нека пробва да смени канала на маршрутизатора, че може околните да са на същия и да стават смущения на сигнала.

Абе нека да пробва, защото ако не е изчистен кеша или лаптопа е с някакъв друг проблем веднага ще си проличи. Така или иначе след това щях да го питам за безжичната мрежа, какво и как е настроено. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с десен бутон на иконката при часовника направи repair,disable->enable да видим има ли ефект,преинсталация на драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върви си, няма проблем.

И това не помага.

с десен бутон на иконката при часовника направи repair,disable->enable да видим има ли ефект,преинсталация на драйвер.

Това също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли достъп до рутера и кой ти го е настройвал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли достъп до рутера и кой ти го е настройвал?

Ами имам достъп до рутера, рутера е настройван от мен.

Редактирано от ccxxzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами имам достъп до рутера, рутера е настройван от мен с помоща на модератор още началото на лятото и до сега е нямало проблем както и рутера от тогава не е баран.

Какво се сложено като настройки на безжинчата мрежа. Смени също така и канала на излъчване на мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво искаш да знаеш под това "какви настройки са сложени на безжичния" инъче смених всички канали , всичко съм пробвал, само настройките не съм барал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.