Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ccxxzz

Ограничена връзка

Препоръчан отговор

Извенете, трийте темата, оправих си проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачи и лаптопа с кабел и виж дали пак ще ти бави интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом на настолната машина няма проблем, то и с лаптопа няма да има при жично свързване. Нека пробва да смени канала на маршрутизатора, че може околните да са на същия и да стават смущения на сигнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом на настолната машина няма проблем, то и с лаптопа няма да има при жично свързване. Нека пробва да смени канала на маршрутизатора, че може околните да са на същия и да стават смущения на сигнала.

Абе нека да пробва, защото ако не е изчистен кеша или лаптопа е с някакъв друг проблем веднага ще си проличи. Така или иначе след това щях да го питам за безжичната мрежа, какво и как е настроено. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с десен бутон на иконката при часовника направи repair,disable->enable да видим има ли ефект,преинсталация на драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върви си, няма проблем.

И това не помага.

с десен бутон на иконката при часовника направи repair,disable->enable да видим има ли ефект,преинсталация на драйвер.

Това също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли достъп до рутера и кой ти го е настройвал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли достъп до рутера и кой ти го е настройвал?

Ами имам достъп до рутера, рутера е настройван от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами имам достъп до рутера, рутера е настройван от мен с помоща на модератор още началото на лятото и до сега е нямало проблем както и рутера от тогава не е баран.

Какво се сложено като настройки на безжинчата мрежа. Смени също така и канала на излъчване на мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво искаш да знаеш под това "какви настройки са сложени на безжичния" инъче смених всички канали , всичко съм пробвал, само настройките не съм барал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.