Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kras4ooo

Съвети за конфигурация

Препоръчан отговор

Благодаря за конфигурацията от предишният път. Сега ми трябва друга конфигурация която да е до 500-550 лв. Компютърът ще е за домашни цели. Ще се ползват стандартни програми за обработка на изображения, ще се програмира на него, за игри може би няма да се позлва много. Предостатъчно ми е видеото на процесора. Ще помоля ако може да е Core i3. Ето едно мое предложени, като нз какво захранване да избера. Относно кутията да е нещо евтинко нямам претенции. Ето го и моето предложение: http://nikem-bg.net/cart/46943p1r46672p1r46473p1r45939p1rf.html

Приемам и други предложения!

ПС: Дъното трябва да поддържа поне 2 PCI слота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво стана с предната конфигурация?

Иначе,вземете това захранване PSU FORTRON FSP350-60APN 85+  Обща стойност - 52.51 лв. с ДДС

Може пък да се спести от хард-дискът,да се вземе по-малък.И от дъното да се спести също.Така ще има парички за двуканална рам-памет,което ще се отрази по-добре и на вграденото видео.А кутия имате ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава ли че сте приготвили 550лв само за въпросните компоненти? - хард, дъно, процесор и рам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
onogondur

Ами ползва се предишната конфигурация :Д. Относно това дали имам кутия, принципно имам, но ако се намери и някоя по евтинка няма да откажа. Относно забележките, съм напълно съгласе, предложете конфигурация. 

Игнатов

Принципно не е само за тези, но другите ги имам някои. То с тези е напълно достатъчно да тръгне една конфигурация :)

SLI™

Тук забравих да кажа една много важна подрогност. Дъното трябва да поддържа PCI. Поне 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SLI™

Тук забравих да кажа една много важна подрогност. Дъното трябва да поддържа PCI. Поне 2.

GB H81M-HD3 / 1150 102 лв или GB H81M-S2PV /H81/1150  92 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант без вашата кутия.Имайте в предвид,че кутията е малка,не може да събира големи видеокарти.

Обща стойност - 552.31 лв. с ДДС

Вариант с вашата кутия.Може да се вземе по-малко рам,и така ще влезете в бюджета.А пък захранването ще е по-добро тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.