Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Благодаря за конфигурацията от предишният път. Сега ми трябва друга конфигурация която да е до 500-550 лв. Компютърът ще е за домашни цели. Ще се ползват стандартни програми за обработка на изображения, ще се програмира на него, за игри може би няма да се позлва много. Предостатъчно ми е видеото на процесора. Ще помоля ако може да е Core i3. Ето едно мое предложени, като нз какво захранване да избера. Относно кутията да е нещо евтинко нямам претенции. Ето го и моето предложение: http://nikem-bg.net/cart/46943p1r46672p1r46473p1r45939p1rf.html

Приемам и други предложения!

ПС: Дъното трябва да поддържа поне 2 PCI слота

Редактирано от Kras4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво стана с предната конфигурация?

Иначе,вземете това захранване PSU FORTRON FSP350-60APN 85+  Обща стойност - 52.51 лв. с ДДС

Може пък да се спести от хард-дискът,да се вземе по-малък.И от дъното да се спести също.Така ще има парички за двуканална рам-памет,което ще се отрази по-добре и на вграденото видео.А кутия имате ли?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава ли че сте приготвили 550лв само за въпросните компоненти? - хард, дъно, процесор и рам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
onogondur

Ами ползва се предишната конфигурация :Д. Относно това дали имам кутия, принципно имам, но ако се намери и някоя по евтинка няма да откажа. Относно забележките, съм напълно съгласе, предложете конфигурация. 

Игнатов

Принципно не е само за тези, но другите ги имам някои. То с тези е напълно достатъчно да тръгне една конфигурация :)

SLI™

Тук забравих да кажа една много важна подрогност. Дъното трябва да поддържа PCI. Поне 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SLI™

Тук забравих да кажа една много важна подрогност. Дъното трябва да поддържа PCI. Поне 2.

GB H81M-HD3 / 1150 102 лв или GB H81M-S2PV /H81/1150  92 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант без вашата кутия.Имайте в предвид,че кутията е малка,не може да събира големи видеокарти.

Обща стойност - 552.31 лв. с ДДС

Вариант с вашата кутия.Може да се вземе по-малко рам,и така ще влезете в бюджета.А пък захранването ще е по-добро тогава.
Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB H81M-HD3 / 1150
I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX
4GB DDR3 1600 GEIL /BULK
500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200
PSU FORTRON FSP350-60APN 85+
SHENHA  ATX MID TOWER SH-509

Обща стойност - 553.06 лв. с ДДС

Тук имаш  2 PCI слота.

Редактирано от NextGen (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.