Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, ако искам да блокирам някой абонат и той е извън линия, а аз съм на линия след, като той влезе с въпрос ли ще съм му или извън линия, ако и двамата сме на линия става с въпрос, ама ако той е извън какво ще му показва като влезе? с какво ще съм му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако искам да блокирам някой абонат и той е извън линия, а аз съм на линия след, като той влезе с въпрос ли ще съм му или извън линия, ако и двамата сме на линия става с въпрос, ама ако той е извън какво ще му показва като влезе? с какво ще съм му?

Ако го блокирате докато той е извън линия, той повече няма да може да ви вижда че сте на линия, а и по същия начин дори и той да е на линия.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го блокирате докато той е извън линия, той повече няма да може да ви вижда че сте на линия, а и по същия начин дори и той да е на линия.

Не не имам предвид, ако и двамата сме на линия и аз го блокирам, на него му ставам с въпросителна, а, въпроса ми е, ако него го няма и го блокирам, след като влезе с въпросителна ли ще съм му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не имам предвид, ако и двамата сме на линия и аз го блокирам, на него му ставам с въпросителна, а, въпроса ми е, ако него го няма и го блокирам, след като влезе с въпросителна ли ще съм му?

Да при него е питанката и при двата случая.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си мисля, че когато той е извън линия питанката не отива, ами му седя извън линия, скайп не е заредил един вид при този номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че при блокирането,има възможност да избереш дали абонатът да бъде изтрит от списъка с абонати.така или иначе,нещата свършват с въпросителна.Друго,което ме озадачава е това,че според някои хора,не са изтривали даден абонат,пък той е изтрит от техният скайп.Дали това е бъг в програмата,не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че при блокирането,има възможност да избереш дали абонатът да бъде изтрит от списъка с абонати.така или иначе,нещата свършват с въпросителна.Друго,което ме озадачава е това,че според някои хора,не са изтривали даден абонат,пък той е изтрит от техният скайп.Дали това е бъг в програмата,не знам.

Това мисля, че се получава ако не говориш дълго с тях. И при мен е имало няколко подобни случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих казал,че е от това.Имам абонати,които не са влизали с години.Но няма въпросителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.