Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

cqcqa

skype въпрос за блокиране на абонат

Препоръчан отговор

Здравейте, ако искам да блокирам някой абонат и той е извън линия, а аз съм на линия след, като той влезе с въпрос ли ще съм му или извън линия, ако и двамата сме на линия става с въпрос, ама ако той е извън какво ще му показва като влезе? с какво ще съм му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако искам да блокирам някой абонат и той е извън линия, а аз съм на линия след, като той влезе с въпрос ли ще съм му или извън линия, ако и двамата сме на линия става с въпрос, ама ако той е извън какво ще му показва като влезе? с какво ще съм му?

Ако го блокирате докато той е извън линия, той повече няма да може да ви вижда че сте на линия, а и по същия начин дори и той да е на линия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го блокирате докато той е извън линия, той повече няма да може да ви вижда че сте на линия, а и по същия начин дори и той да е на линия.

Не не имам предвид, ако и двамата сме на линия и аз го блокирам, на него му ставам с въпросителна, а, въпроса ми е, ако него го няма и го блокирам, след като влезе с въпросителна ли ще съм му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не имам предвид, ако и двамата сме на линия и аз го блокирам, на него му ставам с въпросителна, а, въпроса ми е, ако него го няма и го блокирам, след като влезе с въпросителна ли ще съм му?

Да при него е питанката и при двата случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си мисля, че когато той е извън линия питанката не отива, ами му седя извън линия, скайп не е заредил един вид при този номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Просто като го блокираш, и той влезе на линия, ще види една питанка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че при блокирането,има възможност да избереш дали абонатът да бъде изтрит от списъка с абонати.така или иначе,нещата свършват с въпросителна.Друго,което ме озадачава е това,че според някои хора,не са изтривали даден абонат,пък той е изтрит от техният скайп.Дали това е бъг в програмата,не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че при блокирането,има възможност да избереш дали абонатът да бъде изтрит от списъка с абонати.така или иначе,нещата свършват с въпросителна.Друго,което ме озадачава е това,че според някои хора,не са изтривали даден абонат,пък той е изтрит от техният скайп.Дали това е бъг в програмата,не знам.

Това мисля, че се получава ако не говориш дълго с тях. И при мен е имало няколко подобни случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих казал,че е от това.Имам абонати,които не са влизали с години.Но няма въпросителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.