Премини към съдържанието
dokobg

Какъв кодек да си сложа за Windows Media Player

Препоръчан отговор

кажете ми какъв кодек да си сложа за да ми трагват всички филми , клипчета и т.н. сега сам к-lite и ffdsshow но имам проблем с *.wmv , asf и още някой други по стари формати , но ми трябва задалжително за съм с Windows Media Player защото по неведоми пътища само с нея ми варви TV-Out незнам защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,от личен опит ти препоръчвам да сложиш или K-Lite или ffdsshow! Аз залагам на първото!Свали най новата версия на K-Lite 2.71 full,като преди това деинсталирай всички,ама всички кодеци,почисти регистрите с някоя програма,която предпочиташ,рестартирай компютъра и инсталирай пакета.При инсталиране ти предлага няколко опции,избери Custom и си инсталирай по желание,на първо време даже ,ако искаш инсталирай всичко,а после избирай - ти решаваш!В опциите на WMPlayer избери File Types и маркирай всички разширения и OK!Желая ти успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.