Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
qnkov

Лан драйвери за този Dell?

Препоръчан отговор

Здравейте. Днес гледах един лаптоп, понеже човека вика, че нямало връзка с интернета и са му казали, че му е изгорял лан картата на лаптопа. Става въпрос за стар лаптоп - Dell PP01L.. c600 latitude. Като дадеш на my computar и после manager, никъде там няма lan, network или нещо такова. Няма нищо с удивителен знак. Дадох и онази търсачка за проблеми, ако може да открие нещо, но не. Та викам да му намеря едни драйвери за лан картата и да му ги сложа, па белким тръгнат нещата. Мисля, че беше Win xp. Може по-старо да е било, че не огледах операционната система въобще. Някой да хелпне с линк към драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клиента си взима USB Lan и приклюва проблема. Ако в Device Manager не се вижда Ethernet Controler значи има проблеми с него. Може да е забранен и от Bios.

Ето то все пак линк с драйверите.

Сега в момента виждам и лаптопа. Това е антика. Нека твоят човек да си търси нов лаптоп

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възрастен човек е. Ще го ползва да си прехвърля снимки, песни и т.н.

Може ли да уточниш точно кой драйвер и тоя лаптоп може ли wireless или не?

От Network - 3Com 3CCFE575CT 10/100 MB Ethernet Cardbus PC Card, v. 2.6.5.22(Web-post), A02

Тези ли драйвери? То аз дори да искам да инсталирам тези драйвери те май нямат .exe файл, а ми трябва от мениджъра лан картата и от там да добавя драйверите за инсталиране, а като лан картата въобще я няма там, то няма как и да ги инсталирам май?

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.