Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

qnkov

Лан драйвери за този Dell?

Препоръчан отговор

Здравейте. Днес гледах един лаптоп, понеже човека вика, че нямало връзка с интернета и са му казали, че му е изгорял лан картата на лаптопа. Става въпрос за стар лаптоп - Dell PP01L.. c600 latitude. Като дадеш на my computar и после manager, никъде там няма lan, network или нещо такова. Няма нищо с удивителен знак. Дадох и онази търсачка за проблеми, ако може да открие нещо, но не. Та викам да му намеря едни драйвери за лан картата и да му ги сложа, па белким тръгнат нещата. Мисля, че беше Win xp. Може по-старо да е било, че не огледах операционната система въобще. Някой да хелпне с линк към драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клиента си взима USB Lan и приклюва проблема. Ако в Device Manager не се вижда Ethernet Controler значи има проблеми с него. Може да е забранен и от Bios.

Ето то все пак линк с драйверите.

Сега в момента виждам и лаптопа. Това е антика. Нека твоят човек да си търси нов лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възрастен човек е. Ще го ползва да си прехвърля снимки, песни и т.н.

Може ли да уточниш точно кой драйвер и тоя лаптоп може ли wireless или не?

От Network - 3Com 3CCFE575CT 10/100 MB Ethernet Cardbus PC Card, v. 2.6.5.22(Web-post), A02

Тези ли драйвери? То аз дори да искам да инсталирам тези драйвери те май нямат .exe файл, а ми трябва от мениджъра лан картата и от там да добавя драйверите за инсталиране, а като лан картата въобще я няма там, то няма как и да ги инсталирам май?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.