Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Грешни и безгрешни, приятели. 

Когато преди няколко седмици си изтеглих и инсталирах играта, ми показваше черен екран. Реших да купя играта, защото предполагах, че трябва да я купя за да си върви нормално. Е купих играта и пак показва черен екран, пробвах да намаля резолюцията с "config" файла, но никакъв напредък. Какво да правя ?

Редактирано от Power Boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боядисай екрана в бяло. http://www.kaldata.com/forums/topic/45422-crystal-sphere-error-404-или-kак-да-задаваме-правилно-въпроси/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталиран е и така за Batman Arkham Asylum ми каза, но нищо  ?? С AMD съм..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталиран е и така за Batman Arkham Asylum ми каза, но нищо  ?? С AMD съм..

:D Явно съм взел да се повтарям.. Иначе реално не знам на какво се дължат твоите проблеми. При такива теми правя няколко "сърча" с цел да стана поне малко адекватен и помня, че тук ми излезе някаква тема в Steam, където след инсталирането на гореспоменатият софтуер всички казаха, че им се е оправил проблема.. Remember Me Black Screen Пробвай да обновиш всички налични драйвери. Най-лесен начин е с използването на : DriverPack Solution

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Явно съм взел да се повтарям.. Иначе реално не знам на какво се дължат твоите проблеми. При такива теми правя няколко "сърча" с цел да стана поне малко адекватен и помня, че тук ми излезе някаква тема в Steam, където след инсталирането на гореспоменатият софтуер всички казаха, че им се е оправил проблема.. Remember Me Black Screen Пробвай да обновиш всички налични драйвери. Най-лесен начин е с използването на : DriverPack Solution

Всички са ъпдейтнати до край.

Редактирано от Power Boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.