Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Инсталирах пакета Microsoft Security Essentials от сайта на Майкрософт с легален софтуер съм и още преди да инсталирам програмата и нейните компоненти SkyDrive и  Movie Maker отидох в "Свойства" на приложението на Microsoft Security Essentials и зададох  "Съвместимост"  с  Wndows 7. SkyDrive и останалите се инсталираха добре с нормална икона а  Movie Maker неще не и не и всеки път като отварям  Movie Maker ме пита компютъра "дали искам да разреша тази програма да прави промени на компютъра ми". Защо къде бъркам може ли някой да ми каже? Благодаря предварително!

post-342713-0-24893900-1382673450_thumb. - ETO TAKA ИЗГЛЕЖДА ИКОНАТА НА Movie Maker.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти разрешаваш ли му да прави промени? Това е защита на самият Windows, която си я сложил на твърде високо ниво според мен... Аз ползвам една стъпка по-ниско и така не ме пита за щяло и нещяло дали искам да го разреша...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, разрешавам му всеки път като отварям Movie Maker.

Ама нищо не смятам да си понижавам степента на Защита. Иконата и това че ме пита всеки път "дали искам да разреша тази програма да прави промени на компютъра ми", не е чак толкова голям проблем щом си ми работи програмата няма ядове, питах понеже ми се стори необичайно и дали не съм я инсталирал нещо не както трябва. Мерси за съвета все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.