Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бих искал да попитам някой тук от форума които притежава такава карта случайно някъде да е намерил някакви по нови модифицирани драйвери.последните драйвери поддържащи  картата са 13,1.

намерих някакви DNA драйвери , но не знам колко са стабилни и стават ли наистина.

OMEGA драйверите май са само за картите на Nvidia=

нека ако някой има подобни да даде линк  или ми ги прати

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалаш си последните драйвери, които са налични и работиш с тях. Ако сега всичко работ не пипай нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма, нови драйвери за сериите под 5ХХХ. Освен ако някоя странична компания, не са написали нещо.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай тия са за Уиндоус 7 32 бита щото не си дал ОС. А и да спомена, че в твоя Каталист Контрол Център имаш опция за проверка обновления на драйвърите, така че може да видиш дали имаш налична нова версия на драйвърите. Това е най-простото, което можеше да направиш преди да пуснеш темата си в, която почти няма информация.

Catalyst Software Suite 104 MB 13.9 10/15/2013 Download  

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма, нови драйвери за сериите под 5ХХХ. Освен ако някоя странична компания, не са написали нещо.

10/15/2013 не е чак толкова отдавна, че да се каже че няма нови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.