Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Видях едно много интересно приложение за Андроид - ElectroDroid. Търся почти абсолютния безпратен аналог за РС. Ровенето ми в Гугъл не даде особен резултат. Ще съм благодарен на тези, които опитат да помогнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Видях едно много интересно приложение за Андроид - ElectroDroid. Търся почти абсолютния безпратен аналог за РС. Ровенето ми в Гугъл не даде особен резултат. Ще съм благодарен на тези, които опитат да помогнат

http://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_color_code ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да - Не!!! В същност защо търся абсолютния аналог на Electro Droid? Търся, защото въпросната програмка ме впечатли с разнооброзния спектър от възможности съчетани в едно. Т.е освен разчитането на цветни кодове, то има възможност и за проверка на схема на сварзване пр на HDMI кабел, както и ред други полезни неща. Инак, да в Интернет се намират отделни програмки за четене на цветни кодове и пр., но както казах,  щеше ми се да е всичко в едно. Все пак очаквам и други предложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.