Премини към съдържанието
to6o_4033

Проблем с монитора.

Препоръчан отговор

На монитора переодично ми излиза прозорец, ще покажа и снимка. Въпроса ми е проблема във видеокартата ли е или монитора?

post-242856-0-86095700-1382709851_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква е марката на монитора. Да на него да има вградени тонколонки и звука да минава през него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква е марката на монитора. Да на него да има вградени тонколонки и звука да минава през него.

AOG 907

AOG 907

AOC 907 това е правилно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AOG 907

AOC 907 това е правилно

Минава ли перз него звука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минава ли перз него звука?

Не не минава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не минава.

А да имаш случайно копче за регулиране на звук ? Провери да не би да се е заклещило ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че проблема ти е в монитора. Стария ми AOC имаше подобен проблем само, че на мен ми излизаше менюто когато си поиска. Може да пробваш да отделиш копчетата да не се опират до платката. Иначе при мен лично проблема се реши сам. Но преди това съм го разлабял и какво ли още не (не ти препоръчвам да го правиш). Подобен проблем съм имал и на телевизора ми GoldStar. Това е което мога да ти препоръчам като безплатен вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да имаш случайно копче за регулиране на звук ? Провери да не би да се е заклещило ?

Копче има за регулиране и не е заклещено, прозорецът не стои постоянно а излиза през определен период.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копче има за регулиране и не е заклещено, прозорецът не стои постоянно а излиза през определен период.

Пробвай да ресетнеш монитора в заводските настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Опитайте силно да разклатите монитора или го потупайте за да видите дали отново ще се появи проблема. Може да си мислите, че бутончето не се допира, но му трябва съвсем малко докосване, за да изкара това меню на екрана. И после! Намалете силата на звука на минимум следващият път, за да се види дали така ще се покаже картинката. Най се съмнявам точно в бутончето. Има много такива случаи. От мен успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте силно да разклатите монитора или го потупайте за да видите дали отново ще се появи проблема. Може да си мислите, че бутончето не се допира, но му трябва съвсем малко докосване, за да изкара това меню на екрана. И после! Намалете силата на звука на минимум следващият път, за да се види дали така ще се покаже картинката. Най се съмнявам точно в бутончето. Има много такива случаи. От мен успех.

Рестартирах, потупах го намалих звука и излиза пак прозореца но сега дава, че звукът е на 0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Рестартирах, потупах го намалих звука и излиза пак прозореца но сега дава, че звукът е на 0.

Ами действайте или посетете сервиз!За мен това е причината, за Вас - не зная!

Последният пост на Emoкostov  е аналогичен с моя!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.