Премини към съдържанието
A.Oc.

Аналог на слушалки каменица

Препоръчан отговор

Здравейте! Тъй като минах с колелото на стола през жака на слушалките (рекламни на каменица) си търся други. Пасхваха ми идеално, но сега се чува само от едната страна. Мога да дам към 40лева, защото не мисля, че тези за нещо особено, а ми вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук сега май ще се разпишат всички любители на бирата. :D

Щом са били рекламни ще е твърде трудно да откриеш същите, а за аналог на тези нека колегите се изкажат, тъй като не съм ги виждал въпросните. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Офтопик

Jonnie Walker предлагат много по-хубав модел от вашият! Може ли толкова несериозен въпрос? Нима мислите, че някой им е обърнал внимание какви рекламни слушалки са предложили за да ви отговори?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф, съжалвам ама и вие почнахте с изказвания. Просто да речем, че искам да са с подобна форма и да не са над 40лв. Снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пффф, съжалвам ама и вие почнахте с изказвания. Просто да речем, че искам да са с подобна форма и да не са над 40лв. Снимка

Ето от мен, за да не си обиден: http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/77731-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BE-%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8-philips-sbc-hp40000/

Гледал съм да се включа в цената!  38 лева!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми какъвто въпроса-такъв и отговора :) Макар аз  от снимката пак нищо да не разбрах----ти по ,,визия,, ли ще избираш слушалки :)

И дан са разсърдиш сега ;) ---ади да пием по бира и мое измислим нещо :beer:

Ето от мен, за да не си обиден: http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/77731-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BE-%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8-philips-sbc-hp40000/

Гледал съм да се включа в цената!  38 лева!

Тия не приличат на Каменицата бре :D

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От  Велико търново :ohmy:

Само тоя мискинин LZ4JW ша да е -да ги продава :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От  Велико търново :ohmy:

Само тоя мискинин LZ4JW ша да е -да ги продава :D

Не! Такова чудо никога не бих си купил. Но този, който ги продава го познавам по....телефона. Тя доставката е по-скъпа от слушалките бре синко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Такова чудо никога не бих си купил. Но този, който ги продава го познавам по....телефона. Тя доставката е по-скъпа от слушалките бре синко!

Знам, ма майтап да става бре :D

Баси как оспамихме темата-мое ни дадат банани :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тъй като минах с колелото на стола през жака на слушалките (рекламни на каменица) си търся други. Пасхваха ми идеално, но сега се чува само от едната страна. Мога да дам към 40лева, защото не мисля, че тези за нещо особено, а ми вършат работа.

А защо не си подмените само жака? Има такива който се разглобяват, само три спойки и са готови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.