Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам Lenovo ThinkPad T400 , който го взех 2 ра употреба , изляза много здрав но има един проблем , когато провеждам видеоразговори с камерата през деня няма никакав проблем , но когато е тъмно камерата показва и изведнъж става черна и когато я угася и я пусна пак работи и пак става черна ... някой може ли да ми помогне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Имам Lenovo ThinkPad T400 , който го взех 2 ра употреба , изляза много здрав но има един проблем , когато провеждам видеоразговори с камерата през деня няма никакав проблем , но когато е тъмно камерата показва и изведнъж става черна и когато я угася и я пусна пак работи и пак става черна ... някой може ли да ми помогне 

Включи някаква електрическа настолна лампа близко зад камерата по посока към лицето ти. Явно светлината недостига за добрата работа на камерата. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе няма ли някакъв друг вариант , мисля да взема от тези камери на Microsoft с HD или Genius , Logitec , при тях дали ще има същия проблем ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А иначе няма ли някакъв друг вариант , мисля да взема от тези камери на Microsoft с HD или Genius , Logitec , при тях дали ще има същия проблем ... 

Аз Ви отговорих. За друг вариант не се сещам, независимо, че съм убеден в това, което съм написал. Аз съм с "Logitec C270 И на слаба светлина има много добра картина.  Много добре работи и съм доволен. струва около 50 лева доколкото си спомням., или 55. опитайте поне това, което Ви препоръчах за да сте сигурен! При втора камера, която ще е на USB вход, трябва от биоса да забраните вградената, иначе няма да се разбират двете заедно. Вградената винаги ще е с приоритет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка камера си има минимална осветеност която се измерва в lux. Явно твоята е с по-малка граница на чувствителност. В горния коментар са те посъветвали какво да направиш не е задължително да я насочиш към теб въпроса е да вдигнеш светлинния поток (lm).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мерси за отговорите , а това с БИОС а как ще стане може ли да светнете малко 

Трябва да видиш с кой Fx клавиш + Fn се влиза в менюто на Биос и от там да забраниш вградената камера.  После качваш новите драйвери на закупената камера, след това  системата ще ти поиска да я присъединиш към USB порта и камерата ще се инициализира като нов хардуер долу в систем трея. след това вече си готов за работа. Прочети си ръководството, там пише кои са бутоните за влизане в Биос на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много , явно ще се стигне до покупката на някоя хубава камера , че с тази на леновото ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от Dragomir94
      Здравейте приятели. Имам няколко въпроса спрямо моят PC. И разбира се дали си заслужава да го правя.
      Характеристики на моят PC:  Дъно - Lenovo 1730BF8. Процесор - Dual Core Intel Pentium G630, 2700 MHz, Keш - 3 МБ. Видео карта - 512МБ. Рам памет ДДР3 - 4ГБ (1+1)
      Искам да знам, дали мога да монтирам по - силен процесор със по - силна видео карта и повече рам памет?
      (P/S) необходим ми е за обработване на видеа и снимки с високо качество и резолюция!!
    • от ivanovr
      здравейте  , моля помогнете имам един проблем с аудуто 1.8и 125 коня .
      докато карам и като мина 50 почва да вие нещо да стържи смених каре вътрешно и външно но никакъв резултат гумите сащо джанти , амортисиори , лагери не не не ....
      отидох в сервиз и казаха че за смяна е скоросната кутия но се самнявам в това защото скоростите влизат добре при завой на ляво шумът идва от дясно колело и се осеща трептене на волана в краката ми и е непоносимо някой да е имал тоя проблем ? и как го е премахнал ще съм му много благодарен !!  
      ------ ШУМЪТ Е КАТО ---- ОУМ ОУМ ОМ ОМ ОМ 
      СЕ ЕДНО ЧЕ ПРЕСКАЧАТ ЗАБИ ИЛИ КАТО ЛАГЕР - НО СЪМ ГИ СМЕНИЛ!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.