Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам Lenovo ThinkPad T400 , който го взех 2 ра употреба , изляза много здрав но има един проблем , когато провеждам видеоразговори с камерата през деня няма никакав проблем , но когато е тъмно камерата показва и изведнъж става черна и когато я угася и я пусна пак работи и пак става черна ... някой може ли да ми помогне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Имам Lenovo ThinkPad T400 , който го взех 2 ра употреба , изляза много здрав но има един проблем , когато провеждам видеоразговори с камерата през деня няма никакав проблем , но когато е тъмно камерата показва и изведнъж става черна и когато я угася и я пусна пак работи и пак става черна ... някой може ли да ми помогне 

Включи някаква електрическа настолна лампа близко зад камерата по посока към лицето ти. Явно светлината недостига за добрата работа на камерата. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе няма ли някакъв друг вариант , мисля да взема от тези камери на Microsoft с HD или Genius , Logitec , при тях дали ще има същия проблем ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А иначе няма ли някакъв друг вариант , мисля да взема от тези камери на Microsoft с HD или Genius , Logitec , при тях дали ще има същия проблем ... 

Аз Ви отговорих. За друг вариант не се сещам, независимо, че съм убеден в това, което съм написал. Аз съм с "Logitec C270 И на слаба светлина има много добра картина.  Много добре работи и съм доволен. струва около 50 лева доколкото си спомням., или 55. опитайте поне това, което Ви препоръчах за да сте сигурен! При втора камера, която ще е на USB вход, трябва от биоса да забраните вградената, иначе няма да се разбират двете заедно. Вградената винаги ще е с приоритет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка камера си има минимална осветеност която се измерва в lux. Явно твоята е с по-малка граница на чувствителност. В горния коментар са те посъветвали какво да направиш не е задължително да я насочиш към теб въпроса е да вдигнеш светлинния поток (lm).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мерси за отговорите , а това с БИОС а как ще стане може ли да светнете малко 

Трябва да видиш с кой Fx клавиш + Fn се влиза в менюто на Биос и от там да забраниш вградената камера.  После качваш новите драйвери на закупената камера, след това  системата ще ти поиска да я присъединиш към USB порта и камерата ще се инициализира като нов хардуер долу в систем трея. след това вече си готов за работа. Прочети си ръководството, там пише кои са бутоните за влизане в Биос на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много , явно ще се стигне до покупката на някоя хубава камера , че с тази на леновото ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от dipsuchos
      Хай!
      Отново аз, отново сходна спънка. 

Много често (всеки ден) лаптопът ми настройва дата и час по негово грешно усмотрение, а там, където мога да ги сменя... не ми дава. Няма значение. За мен е по-важно да разбера откъде произлиза проблемът, за да знам как да го предотвратявам в бъдеще. 

(Тези прозорци се отварят директно с включването ми на лаптопа?!?!?!)

Свежи, леки предположения?

• от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.