Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам нужда от малко помощ.Трябва да избера лаптоп за момиче т.е. няма да се ползва с тежки програми.Бюджета е 800-900лв. макс 1000лв.Предпочитам марките Dell или Hp но и на други съм съгласен.Ще се ползва предимно за интернет, флаш игри, филми и музика.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добро решение на всичките условия по-горе. Добър процесор, добра изработка цялостна на лаптопа, добро вградено видео за гореизброените дейности, достатъчно количество РАМ, матов екран.  

HP ProBook 4540s
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Aspire E1-571G NX.M57EX.053 - 1029 лв - 6 Gb RAM

Hp то има предимството на матовия екран , ако ще го разнасяш примерно на слънчева светлина ... но незнам защо не харесвам Hp може би заради Pavillion а който имах ...  

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добро решение на всичките условия по-горе. Добър процесор, добра изработка цялостна на лаптопа, добро вградено видео за гореизброените дейности, достатъчно количество РАМ, матов екран.  

HP ProBook 4540s

Идеално предложение за парите си. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имаш и предпочитание Dell виж и това 

Dell Inspiron 3521 8GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за HP ProBook 4540s

Редактирано от GoodfeIlas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен с горното, но ето ти още едно-две предложения:

- Dell Inspiron 3521 ( същият като горния, но с Core i3 и на по-ниска цена )

- HP ProBook 450 H6Q18ES - също много хубаво решение, макар и с по-слаб процесор от горното НР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственното което не ми харесва в Dell а е AMD  то ... Dell а с i3 ще ти е достатъчен за това което искаш да правиш , но видях , че е готов да даде около 1000 лв и затова му предложих с i5 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай 4540s докато е наличен. За тия пари няма по-добър лаптоп като цена/качество.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.Спрях се на HP-то но искам да попитам този сайт http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-4540s-c4y54ea-6gb.html?___SID=U#box-additional надежден ли е? Защото в други магазини не го намерих.Да знам дали да го поръчам от там.Поздрави и отново благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, надежден е. Моя лаптоп е от там и съм доволен него и от магазина. Доставиха го на следващия ден. Всичко точно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за магазина ( PCStore.bg ) - два лаптопа имам от тях купени плюс чарколаци и аксесоари - много съм доволен и аз от хората, работещи там, както и от скоростта на получаване на нещата и обслужването.

Можеш да си спокоен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни това:

http://bestpc.bg/bg/laptopi-notebooks/lenovo/lenovo-g700-17.3-inch-hd+-i3-3110m-2.4ghz-gt720-2gb-4gb-1tb+8gb-ssh-68126

Има голям монитор със най-добрата разделителна способност за тези пари, има външна видеокарта, 1 ТБ диск + ускоряващо стартирането SSD, процесора му е Core-i3 и не на последно място марката е Lenovo!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лош модела, но е мултимедиен и на може да се сравнява като надеждност и здрвина с корпуса на НР-то - независимо че то не е от високия им бизнес клас.

Отделно че и автора е посочил предпочитания към Дел / НР :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от vukeca94
      Добра вечер на всички
      Имам следния проблем купих CD Kenwood KMM-123Y и го сложих на Опел корса Б 1996 година дизелов двигател 1.7 та проблемът ми е следния самото сиди грее доста отзаде алуминиевото радиаторче е като да си пекнеш яйца и както си карам върви добре после колоните почват да бръждят много му идва от самите колони за да прегрява така или имам скапана инсталация на колата мнения и солюции да предложите благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.