Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bmwww

Проблем със безжична мишка !

Препоръчан отговор

Здравейте ,значи проблема е следния .... мишката си работеше на друг лаптоп но и паднаха батериите и не се използва известно време . Сега и купих батерии и я взех да я пробвам на моя лаптоп обаче като и вкарам флашката в USB-то тя си светва нали ... след това пускам и мишката и не работи . Прави ми впечатление обаче ,че като вкарвам или изкарвам флашката драйвърите и не се инсталират ! Също така давах и РЕСТАРТ на флашката и мишката но пак не става !  Къде може да е проблема ? Малко ме съмнява да се повреди флашката на мишката ей така от нищото . Тя не е пипана откакто и паднаха батериите ... иначе си свети като я вкарам в компа . Помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм а за каква флашка става на въпрос, т.е. какво общо има флашка със мишка ? На самия USB жак ли казвате флашка, или аз нещо бъркам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може дайте марката на мишката.

Може би има предвид "флашката", която свързва мишката с лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно нея имам в предвид ... иначе  на нея пиша Wireless optical mouse ,а ба флашката Wireless optical receiver ! Made in China !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сега разбрахме на кое казвате флашка :D

Пробвайте т.н. флашка на друг usb порт да видим там дали ще прави проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я и на 3-те ми и на още 2 на друг настолен компютър !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я и на 3-те ми и на още 2 на друг настолен компютър !

В дивайс мениджъра след като я включите появява ли се питанка на usb устройствата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ ! Не се появява !

Имах предвид дивайс мениджъра, а не таск мениджъра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споменахте, че драйвърите не се инсталират "автоматично". Може да пробвате да ги изтеглите и инсталирате ръчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислих и тоя вариянт ама нали не и знам марката и модела ! На нея пише също така Т3А036 S/N:0036910 ....някое от тия ли требва да е модела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви драйвери - тая мишка свети ли отдолу ?

Старите батерии да не са изтекли в нея ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви драйвери - тая мишка свети ли отдолу ?

Старите батерии да не са изтекли в нея ?

Не вярвам от стоене да се е повредила, освен това което е написал колегата ако не е вярно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката и флашката и си светят и двете ! Като и дам рестарт почва да мига ама не намира флашката си ! Защото нея пък като я мушна в компа не инсталира драйвърите си ! А добреди 1 седмица си работеше на друг лаптоп !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш , ама да не включваш флашка на место приемника на мишката :) не заради друго , ама моя приемник не свети - може да има и такива дето светят :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, на тази мишка нищо ли не пише? (Microsoft, Lenovo, Logitech, Drakonia ...) На кутията на мишката също й пише марката.

След като свържете мишката пробвайте да сканирате за промени в Device Manager.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре на другия лаптоп проверих и доставчикът на драйвъра е Микрософт ,а версията му е 6.1.7600.16385 ! Някой може ли да даде линк да го дръпна от някъде защото в google нищо не намирам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай я и рестартирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама тя изобщо не се инсталира т.е. няма какво да деинсталирам ! А като дам за сканиране за хардуердни промени ми дава ,че имам един драйвър не инсталиран което си го знам от одавна PCI Simple Communication Controller ! Нищо друго !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де потърси я тук де :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е като я търся там ми дава ,че инсталира драйвър и ,че той не  еинсталиран след това и става на въпрос точно за драйвъра дето споменах ... той за какво е междо другото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама тя изобщо не се инсталира т.е. няма какво да деинсталирам ! А като дам за сканиране за хардуердни промени ми дава ,че имам един драйвър не инсталиран което си го знам от одавна PCI Simple Communication Controller ! Нищо друго !

Някъде на мишката трябва да има лепенка с марка и модел. Не може да няма. Може да е вътре където се слагат батериите. Може да инсталираш и програмата AIDA. Тя също може да те насочи за определения модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ,а откъде да сваля това ..... PCIVEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_06231025&REV_04..... може в него да е проблема ? С интернет на флашка съм и нета е бавен за да свалям AIDA !  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AIDA e малка програма и няма да ти вземе от мегабайтите освен ако не си ги изчерпил.. Как според теб искаш да помогнем по друг начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.