Премини към съдържанието
Kehatoc

Отключване на iPhone 3GS ?

Препоръчан отговор

Аз бих те посъветвал да го занесеш на човек, който се занимава с подобен род дейност, за да може да ти го оправи. Вярно ще се изръсиш с 30-40 лева, но ще си ползваш телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш два варианта !

1. Като му поставиш сим карта ( ако е заключен към оператор картата трябва да е към оператора)

2. Да му направиш джелбреик с Redsn0w 0.9.15b3 (хактивация)

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той имаше джейлбрейк.

Имаш два варианта !

1. Като му поставиш сим карта ( ако е заключен към оператор картата трябва да е към оператора)

2. Да му направиш джелбреик с Redsn0w 0.9.15b3 (хактивация)

Аз съм с 6.1.2, а не с 6.1.3. Има ли значение ? Може ли малко по-подробно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той имаше джейлбрейк.

Чакай малко ! Явно си говорим на различни езици или ти не обясняваш както трябва. Ако телефона ти се намира в Активацион мод няма много вариянти.

1. Направил си му рестор, от JB значи вече няма и следа и ще се наложи да го правиш на ново.

2. Две върнал си го на фабрични настройки (макар че това не важи за JB устройства.

3. От сидия си му дал реактивация с произволна сим карта за да ти работят пуш нотификациите.

Та въпроса е сега как стигна до там ?

Аз съм с 6.1.2, а не с 6.1.3. Има ли значение ? Може ли малко по-подробно ?

Аз мога да чета условията и да се изразявам както трябва, друг е въпроса ако ти не разбираш какво правиш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е закупен от САЩ. Работеше с iOS 4.2.1. Натиснах Software Update в iTunes. Изчаках... Изписа Restoring iPhone и няколко други процеса... Изписва No Service ! Менюто е с надпис iPhone, а вместо Slide to unlock пише Slide to configure. Отива в меню, на което пише Could not activate iPhone.

Редактирано от Kehatoc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е закупен от САЩ. Работеше с iOS 4.2.1. Натиснах Software Update в iTunes. Изчаках... Изписа Restoring iPhone и няколко други процеса... Изписва No Service !

А честито заключване на телефон ! Съжалявам много но те чака доста четене за да го оправиш.

С няколко думи качил си бейзбанда до версия която не подлежи на софтуерно отключване. Може да го активираш със редсноу но ще го ползваш като iPod.

От тук имаш два варианта.

Да платиш за фабрично отключване, таксите за различни оператори са различни и трябва да провериш но ако е нещо до 25 - 30 лева за фабрично отключване не се замисляй. Ако го дадеш в сервиз може да ти вземат парите и да ти го отключват софтуерно а тебе това не те устройва защото следващия рестор и си в същото положение.

Другия вариант е сам да си го отключиш софтуерно което ще ти коства много четене на специализирани форуми за iPhone.

Трябва да върнеш фирмуера до 4.1 все още се подписва, да качиш бейзбанд 06.15.00 (на iPad) след което да го свалиш още веднъж и най накрая да минеш на 6.1.2 с къстам фирмуер без ъпдейт на бейзбанда. Като още преди да започнеш трябва да си свалиш SHSH от телефона с iFaith.

Докато ги нямаш локално запазени в пц-то си си в голям риск !

Успех, търсачки и т.н.

п.п Опс извинявай, 6.1.2 с къстам е малко късмет и много сложна процедура за излизане от рековери  мод в който ще попаднеш задължително, дано в сидия да имаш запазени SHSH за 5.1.1 и да минеш на нея.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас ! :(( Мога ли да намеря човек, който да го направи това ?

Препоръчвам ти да го отключиш фабрично !

Ако искаш свържи се с този но има много като него, чети и мнения на клиенти дали са доволни. Прегледай и други подобни обяви в раздела.

http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=26&t=54411

Тука говорим за фабрично отключване и прецени дали те устройва като цена

От къде си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това ще стане ли ? http://www.youtube.com/watch?v=i3Nx3XQWaME

Тази измама даже и не искам да я коментирам !

Ей ти малко линкове

1. http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=17&t=28564&hilit=iFaith

2. http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=19&t=22842

3 .http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=19&t=24977

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.