Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Пламена П. П.

Черен екран

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам следния проблем : захранването на ПС-то беше се развалило,купих ново .. свързах го,ПС-то тръгва обаче екрана е черен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен захранването може да има и друг проблем. Кой каза, че  е изгоряло захранването. Носен ли е компютъра на сервиз и правена ли е диагносика. Предполагам говорим за настоелн компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам следния проблем : захранването на ПС-то беше се развалило,купих ново .. свързах го,ПС-то тръгва обаче екрана е черен!

Звуци чуват ли се? Нещо случва ли се изобщо, освен че виждаш черният екран...

Може и само да е разместена видео картата... Дай повече информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го носила на сервиз,но преди това въобще не тръгваше.Пък и тогава го видя един приятел,който разбира и каза,че е от това.Да той тръгва ... чува се,че работи.Извадих видео картата и го включих пак ... има вградена видео карта,но пак същото.Дано ме разбрахте :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво е новото захранване,марка,модел,ватове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ресетнете биос като извадите батерията на дъното - при изключен кабел на захранването , натискате старт бутона , извадете батерията за десетина минути . Ако пробвате на вграденото видео , то външното трябва да е извадено от слота .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около година имах същия проблем и се оправи като извадих батерията за няколко минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре сега ще пробвам това с батерията :)

После сподели какъв е резултата.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го носила на сервиз,но преди това въобще не тръгваше.Пък и тогава го видя един приятел,който разбира и каза,че е от това.Да той тръгва ... чува се,че работи.Извадих видео картата и го включих пак ... има вградена видео карта,но пак същото.Дано ме разбрахте :D

Какви звуци се чуват? Някакви писукания чуваш ли?  Или завъртат перките и чуваш как се завърта и хард-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го,нооо нищо не става,пак същата работа.Да чуват се перките и харда ... без алармички и прочие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,кажете каква е пълната ви конфигурация-марки и модели.

Външната карта ,ако ползвате такава,сложете я в друг компютър,и вижте дали работи.

Ако има някакви лан-карти,звукови карти,извадете ги и стартирайте без тях.

Самият монитор работи ли?Появявяват ли се началните надписи ? Светва ли лампичката му?

п.п.рам паметта,ако имате две плочки,пробвайте само с една от тях,пробвайте в друг слот на дъното.Завъртете ги в някакви комбинации.двете плочки в други слотове,само една плчока на различни слотове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.