Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми казали дали си струва да инвестирам пари за този монитор:   http://www.emag.bg/monitor-led-ips-lg-23-wide-full-hd-dvi-hdmi-cheren-23ea63v-p/pd/E8TSNBBBM/ На промоция е както виждате, и това ме кара да използвам момента и да го купя. Какво мислите? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност, задели още малко парички и си вземи този DELL.

Редактирано от GoodfeIlas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност, задели още малко парички и си вземи този DELL.

Толкова няма да мога. Мисля, че ейсъра ще е много добре. Поначало планирах 170 лв. за 21'5 бенкю-то, но реших, че трябва да не пестя за монитор. Еисъра беше 280 лв., а днес като гледах с надеждата да е пуснат на промоция като по чудо видях, че е към 250 лв. :D . Какво мислите все пак

Без да искам съм постнал по погрешка още една съща тема, за което се извинявам, нека бъде изтрирта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за LG-то от линка, който си дал, мисля че е хубав монитор. Мой приятел има такъв и казва, че е доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за LG-то от линка, който си дал, мисля че е хубав монитор. Мой приятел има такъв и казва, че е доволен.

Да, но реших, че е по-добре да е с IPS матрица и вече ще решавам кои да вземам ейсъра 23' или ел джи-то 23' ето ми я темата, където също писах  http://www.kaldata.com/forums/topic/217811-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.