Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

noname5555

Препоръка за монитор

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми казали дали си струва да инвестирам пари за този монитор:   http://www.emag.bg/monitor-led-ips-lg-23-wide-full-hd-dvi-hdmi-cheren-23ea63v-p/pd/E8TSNBBBM/ На промоция е както виждате, и това ме кара да използвам момента и да го купя. Какво мислите? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност, задели още малко парички и си вземи този DELL.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност, задели още малко парички и си вземи този DELL.

Толкова няма да мога. Мисля, че ейсъра ще е много добре. Поначало планирах 170 лв. за 21'5 бенкю-то, но реших, че трябва да не пестя за монитор. Еисъра беше 280 лв., а днес като гледах с надеждата да е пуснат на промоция като по чудо видях, че е към 250 лв. :D . Какво мислите все пак

Без да искам съм постнал по погрешка още една съща тема, за което се извинявам, нека бъде изтрирта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за LG-то от линка, който си дал, мисля че е хубав монитор. Мой приятел има такъв и казва, че е доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за LG-то от линка, който си дал, мисля че е хубав монитор. Мой приятел има такъв и казва, че е доволен.

Да, но реших, че е по-добре да е с IPS матрица и вече ще решавам кои да вземам ейсъра 23' или ел джи-то 23' ето ми я темата, където също писах  http://www.kaldata.com/forums/topic/217811-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.