Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

trifon81

Питане за разположение на 5.1 колони Logitech X-540

Препоръчан отговор

Разположил съм ги така четирите колони са в четирите ъгъла на стаята (лява ,дясна фронт и лява дясна rear).Баса ми е до мен под бюрото а центъра е между предните две колони.Проблема е че като стоя на бюрото баса се чува добре а само да стана и малко назад да ида и вече е все едно го няма.Добре ли съм ги разположил и ако не къде бъркам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На "баса" му търси място в някой от ъглите, пробваш и все някъде ще получиш задоволителни резултати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На "баса" му търси място в някой от ъглите, пробваш и все някъде ще получиш задоволителни резултати.

По принцип бюрото ми е в единия ъгъл и той е точно там ,но ако слагам в друг ъгъл кабелите към компютъра няма да стигнат пък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип бюрото ми е в единия ъгъл и той е точно там ,но ако слагам в друг ъгъл кабелите към компютъра няма да стигнат пък!

Става, става - цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става, става - цък.

Ок ще пробвам и дано се получи.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.