Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
:)Андрей

Масивен фреймрейт дроп

Препоръчан отговор

Здравейте, от няколко дена забелязвам ,че имам масивен дроп на кадрите при игрите от 60 например спадат на 15 и след като минимизирам дадената игра и след това пак я пусна кадрите скачат пробвах да преинсталирам драйверите ,но това не помогна ако някой е срещал подобен проблем моля да сподели как се е отървал от него.

Видеото ми amd radeon hd 7770. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само при една игра ли е? изведнъж ли се получи това?

Как са температурите при натоварване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя игра да се има предвид? Цялостна информация, относно конфигурацията, защото така не става. Конкретността никога не е била излишна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са нормални каквито са ми били и преди не се случва само при една игра ,а при всичките забелязах го като играх новия батман. Сканирах го за вируси ,но явно не е тук проблема нямам никакви отворени приложения на фон нито някакви нови задачи. Както казах случва се през 10 минути след това минимизирам играта пускам я и всичко си е ок и така пак околу 10 минути. Ще пробвам да я почистя ,но не вярвам да е от това след като темературите са същите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших проблема махнах всички библиотеки от пц-то и инсталирах на ново нужните сега всичко е 6 благодаря за всички отговори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших проблема махнах всички библиотеки от пц-то и инсталирах на ново нужните сега всичко е 6 благодаря за всички отговори.

Ами дано се е оправило :)

Малко извън темата, но..., не забравяй редовната профилактика на машината и със смяна на термопастите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.