Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам известен проблем с флашката която си закупих наскоро .. Флашката е нова , исках да е използвам за инсталиране на win т.н т.н обаче какво е форматирах и от тогава не е виждам в My Computer ,чете ми е само като драйвър ( в Device Manager ) и в bios-a ми е показва , но просто няма как да вляза да е форматирам , ако не се лъжа трябва да е в fat 32 или Ntfs , другата ми флашка която е NFTS ми е вижда за стотни и си влизам да си качвам каквото трябва , но тази само се чува звука , че е вкарано устройството ,а не е виждам дори да мога да кача нещо ... изтеглих програма swiffknife (нещо такова ) за форматиране ,обаче дори не ми открива флашката .. флашката е нова закупена , не е използвана преди това.. мисля ,че има решение ако може да кажете как просто да вляза да си е форматирам и да си е използвам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е във флашките ами в драйверите най-вероятно за USB. Инсталирай си отново драйверите за дъното и за USB ако имаш. Предполагам че си пробвал и на други портове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е във флашките ами в драйверите най-вероятно за USB. Инсталирай си отново драйверите за дъното и за USB ако имаш. Предполагам че си пробвал и на други портове.

Пробвах и на друг компютър , на друг портове ... просто се чува че е открива , когато е слагам на друго PC показва инсталиране на драйвъри - успешно всичко наред , обаче не е виждам като устройство което да мога да го управлявам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и на друг компютър , на друг портове ... просто се чува че е открива , когато е слагам на друго PC показва инсталиране на драйвъри - успешно всичко наред , обаче не е виждам като устройство което да мога да го управлявам 

Проверете в диск мениджмънта разпознава ли се флашката като устройство, както и дали е назначена буква на дяла й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете в диск мениджмънта разпознава ли се флашката като устройство, както и дали е назначена буква на дяла й.

няма буква на устройството иии в Device Manager ,се открива като Usb mass storage ( нещо от този сорт )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може за по-лесно да свалиш този инструмент и да пробваш с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вижте как се показва... и като дам показва ,че все едно не съм избрал device  http://picbg.net/img.php?file=bbfbaa4be41fe8ea.png

Редактирано от cvetanpopov1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със този инструмент, при същия проблем като твоя ми помогна.

http://www.softportal.com/software-4831-hdd-low-level-format-tool.html

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.