Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

F0rb1dd3n

Търся Рам памет Crucial

Препоръчан отговор

Здравейте, търся рам памет Crucial DDR3 4GB Dimm 1600MHz Ballistix Tactical или 2х4гб ако някой продава ще се радвам да се споразумеем. :) Поздрави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся рам памет Crucial DDR3 4GB Dimm 1600MHz Ballistix Tactical или 2х4гб ако някой продава ще се радвам да се споразумеем. :) Поздрави 

Има отделен сайт за обяви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от тук може да закупите

Лошото е ,че цените в момента са и доста високи , а преди време в същия магазин кит 2Х4 струваше 120-130лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам и аз от там ги гледах , но се чудих дали случайно ги няма на друго място или някои да продава ...  кога е било това време когато са били толкова евтини ся 2 кита по 4ГБ за 180 кинта ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам и аз от там ги гледах , но се чудих дали случайно ги няма на друго място или някои да продава ...  кога е било това време когато са били толкова евтини ся 2 кита по 4ГБ за 180 кинта ... 

Рядко срещана памет у нас.Може би никъде другаде няма да я намериш.Поне аз освен в Плесио другаде не съм я мяркал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше в началото на годината - март,април месец. Тогава DDR 3 навлизаше на пазара у нас и цената беше що-годе приемлива. Сега при положение, че пазара е залят с памети  не е ясно защо цените скочика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ще изчакам да видя дали ще ги намалят или някои дали  продава ... ако не ще прежаля 90 кинта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2X4GB Нормален профил $79.

2X4GB Нисък профил $99.

И за двата варианта се показва, че са на склад.

Ти къде го прати автора. :cant believe: Дали целия масраф ще излезе по-евтино?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти къде го прати автора. :cant believe: Дали целия масраф ще излезе по-евтино?

Може и да излезе. Ако иска да си угоди все пак на кефа. Я някой роднина или някой приятел ще се връща за Коледа и Нова година в БГ...Пък и Яйцето е международна компания. Все има някой склад близо до Балканския п-в.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е доставката до бг ? от newegg?

Нямам точна идея. Вероятно цената ще се покаже когато се прави поръчката. Но има специализирани фирми доставящи поръчани от големите онлайн и други магазини по света...на съвсем приемливи цени ако става въпрос за малки пакети и бавна доставка(2-3 седмици).

Публикувано изображение

Това са цени при заявка за доставката да е(бавна) с транпорт на USPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре а 2 Crucial Рам памети колко тежат 

Shipping Weight  91 g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали като взема 2 платки по отделно 1 по 1 обаче да ги взема на веднъж пак ще са дуал чанел или няма да са ? защото ги гледам като кит са 190 кинта а като ги взема 1 по 1 ми излизат 150 това си е 40 кинта по-малко ? и затова питам дали ще си паснат и ще работят като дуал чанел ? или не 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.