Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся рам памет Crucial DDR3 4GB Dimm 1600MHz Ballistix Tactical или 2х4гб ако някой продава ще се радвам да се споразумеем. :) Поздрави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся рам памет Crucial DDR3 4GB Dimm 1600MHz Ballistix Tactical или 2х4гб ако някой продава ще се радвам да се споразумеем. :) Поздрави 

Има отделен сайт за обяви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от тук може да закупите

Лошото е ,че цените в момента са и доста високи , а преди време в същия магазин кит 2Х4 струваше 120-130лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам и аз от там ги гледах , но се чудих дали случайно ги няма на друго място или някои да продава ...  кога е било това време когато са били толкова евтини ся 2 кита по 4ГБ за 180 кинта ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам и аз от там ги гледах , но се чудих дали случайно ги няма на друго място или някои да продава ...  кога е било това време когато са били толкова евтини ся 2 кита по 4ГБ за 180 кинта ... 

Рядко срещана памет у нас.Може би никъде другаде няма да я намериш.Поне аз освен в Плесио другаде не съм я мяркал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше в началото на годината - март,април месец. Тогава DDR 3 навлизаше на пазара у нас и цената беше що-годе приемлива. Сега при положение, че пазара е залят с памети  не е ясно защо цените скочика.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2X4GB Нормален профил $79.

2X4GB Нисък профил $99.

И за двата варианта се показва, че са на склад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2X4GB Нормален профил $79.

2X4GB Нисък профил $99.

И за двата варианта се показва, че са на склад.

Ти къде го прати автора. :cant believe: Дали целия масраф ще излезе по-евтино?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти къде го прати автора. :cant believe: Дали целия масраф ще излезе по-евтино?

Може и да излезе. Ако иска да си угоди все пак на кефа. Я някой роднина или някой приятел ще се връща за Коледа и Нова година в БГ...Пък и Яйцето е международна компания. Все има някой склад близо до Балканския п-в.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е доставката до бг ? от newegg?

Нямам точна идея. Вероятно цената ще се покаже когато се прави поръчката. Но има специализирани фирми доставящи поръчани от големите онлайн и други магазини по света...на съвсем приемливи цени ако става въпрос за малки пакети и бавна доставка(2-3 седмици).

Публикувано изображение

Това са цени при заявка за доставката да е(бавна) с транпорт на USPS

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали като взема 2 платки по отделно 1 по 1 обаче да ги взема на веднъж пак ще са дуал чанел или няма да са ? защото ги гледам като кит са 190 кинта а като ги взема 1 по 1 ми излизат 150 това си е 40 кинта по-малко ? и затова питам дали ще си паснат и ще работят като дуал чанел ? или не 

Редактирано от F0rb1dd3n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.