Премини към съдържанието
HotMusicFan

Wi-Fi на телевизор Panasonic VIERA TX-L32E5E

Препоръчан отговор

Здравейте! :) Имам проблем с посоченият в заглавието модел телевизор, тъй като не мога да ползвам безжична връзка на него. Виждам от документацията му, че може да се ползва с някакъв негов адаптер (TY-WL20E) , но, доколкото разбрах, е спрян от производство, а и цената му е доста "хубавка" :D Има ли някакви алтернативи на този адаптер или някой знае ли с какъв чип е вътре, за да потърсим нещо друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма да можеш с друг модел. Поне аз съм опитвал и не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

писали за адаптера това КЛИК

т.е. оем чип е

Редактирано от saentist (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

писали за адаптера това КЛИК

т.е. оем чип е

Човека, писал това в линка, е споменал нещо за Atheros 7010 ... ако има други dongles и ако наистин а това е чипа, няма ли шанс да стане?

Редактирано от HotMusicFan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да намериш със същия чипсет на дали ще е със същите VID PID

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...доколкото разбрах, е спрян от производство, а и цената му е доста "хубавка" :D ...

Не знам дали е спрян от прозводство,но си го има в Техно-тата http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=14471&scenario=&productarea=P11090901&detailScenario=WI-FI-ADAPTER-PANASONIC-TY-WL20E Е..,,хубавка,, му е цената,но всяко удоволствие се заплаща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава по неудобния, но по евтин вариант: кабела от рутера и RJ45 на тв-то.

Преценяваш, и действаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Остава по неудобния, но по евтин вариант: кабела от рутера и RJ45 на тв-то.

Преценяваш, и действаш.

Разбира се и по-сигурен. При първият вариант всички адаптери за телевизори и Bly-ray  са си предназначени единствено за тях, без подмяна. Ненапразно цената им е такава, макар че реално по цена са еднакви с цената на стандартните устройства. Колегата от горните постове правилно е отговорил, защо не могат да се подменят. Вид търговски трик на фирмите. Същото се отнася и за камерите, предназначени за телевизорите. По въпроса със статията - не виждам посоченият господин с какво е успял да накара друг, да работи с модела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.