Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Power Boy

Проблем с Реклама на "Facebook"

Препоръчан отговор

Здравейте ! Преди няколко дена си инсталирах за facebook-а, "Visitor" да виждам кой ми посещава профила. Е така, но на следващия ден почна на всеки 2- 3 клик на линкове и бутони да ми излиза това : http://prikachi.com/images/773/6693773L.png 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не знам какво да правя !? Браузърът ми е Google Chrome.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Преди няколко дена си инсталирах за facebook-а, "Visitor" да виждам кой ми посещава профила. Е така, но на следващия ден почна на всеки 2- 3 клик на линкове и бутони да ми излиза това : http://prikachi.com/images/773/6693773L.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не знам какво да правя !? Браузърът ми е Google Chrome.

Ох, добре че каза... че да знам да не го качвам...

Питаш - "какво да правя"... Ами не качвай глупости. До кога вече ще щуреете с тази шизофрения да следите кой ви гледа профилите.

Качвате по 65498549 снимки на ден, но искате да знаете дали съм влязал да ги видя.

Кут не искаш да ти гледат профила, скрий го от непознати. И само тези, които наричаш "приятели" ще се радват на голите ти снимки.

Ай със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, добре че каза... че да знам да не го качвам...

Питаш - "какво да правя"... Ами не качвай глупости. До кога вече ще щуреете с тази шизофрения да следите кой ви гледа профилите.

Качвате по 65498549 снимки на ден, но искате да знаете дали съм влязал да ги видя.

Кут не искаш да ти гледат профила, скрий го от непознати. И само тези, които наричаш "приятели" ще се радват на голите ти снимки.

Ай със здраве!

Виж кво ся ! Никой не може да ми казва к'во да правя с профила си ! Просто питам как да го махна т'ва !!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж кво ся ! Никой не може да ми казва к'во да правя с профила си ! Просто питам как да го махна т'ва !!!! 

М-дааам.

Ще те оставя да се оправяш сам тогаз.

Да не взема да ти кажа нещо дет` не тря` да ти казвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.