Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Така, от 3 години имам едно компютърче, не е зле като цяло, ето и характеристиките:

Mainboard : ASRock G41M-VS3

Chipset : Intel G41

Processor : Intel Pentium E5300 @ 2600 Mgz

RAM: 4GB 

Video Card: NVIDIA GeForce 210

HDD: 500GB

Atheros AR8152 v2.0 Atheros network card

Windows 7 Ultimate OS

Това е моят компютър, бих искал да го подобря по някакъв начин, защото погледна ли в замунда 95% от игрите просто не мога да ги подкарам, толкова големи изискваня имат (Нещо от сорта на Core2Duo, 2GB ram etc.. дори това не мога да подкарам).

Принципно аз съм заклет GTA:SA геймър и съм забелязъл че дори не мога да я подкарам на макс.

Бих искъл да къпя нещо да забързам тази щайга за около 150-200лв, някъкви предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

No shit sherlock, просто питам какво ще е най-добре да купя за тази конфиг. и има ли някакъв проблем в сегашната освен факта че е бавна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

No shit sherlock, просто питам какво ще е най-добре да купя за тази конфиг. и има ли някакъв проблем в сегашната освен факта че е бавна

С какви пари разполагаш? Какво Ви е захранването?

Принципно смяната на видеото ще ви даде доста голям ръст на фреймовете в игрите. Видеото е много добро, като процесора може да го спъва, но пък после при смяна на платформата (ако ще се прави такава) ще е хубаво да вземете добро видео :)SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какви пари разполагаш? Какво Ви е захранването?

Както написах, 150-200 лв, а захранването е NEOTech (Отзад на захранването пише AC 230V)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както написах, 150-200 лв, а захранването е NEOTech (Отзад на захранването пише AC 230V)

Като начало захранването е за смяна за да не отнесе и останалите неща.

След това някакво видео което да позволи игрането на някакви игри и следваща стъпка процесора това дъно поддържа и 4 ядрени процесори който в момента са около 100лв втора ръка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.