Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам амбиции да си купя една нова машина, която да подкарва counter strike global ofensive с 130-140 fps поне на high, или на примитивни ( не грозни ) настройки. Готов съм да дам 600-650 лева, а ако излезе нещо по интересно за още 50-60 лева също съм готов да ги дам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ако можеш да използваш някоя част от стария компютър нещата се променят.

Количка

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB F2A88XM-DS2

Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB

PALIT GTX650TI BOOST 1GB D5

SHENHA ATX TOWER SH-999

NJOY 450RGE 450W Active PFC

Общо 730лв.

Ако са много над бюджета сменяш видео картата с PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC и конфигорацията излиза 690лв.

При наличието на стари компоненти които може да се ползват нещата се променят в положителна посока за новата конфигурация!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз смятам, че конфигурацията ми е изключително слаба за 2013 година, но все пак ще ви покажа какво имам. Видео карта : NVIDIA GeForce 9600 GT Процесор : Pentium® 4 CPU 2.93ghz Рам : 3 gb hdd : 500 gb Захранване : 300V, не помя марка. Дъно :ASRock G41M-VS2

Редактирано от ph34r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз смятам, че конфигурацията ми е изключително слаба за 2013 година, но все пак ще ви покажа какво имам. Видео карта : NVIDIA GeForce 9600 GT Процесор : Pentium® 4 CPU 2.93ghz Рам : 3 gb hdd : 500 gb Захранване : 300V, не помя марка. Дъно : По-късно, когато инсталирам Everest ще го добавя.

Предполагам диска е SATA, че поне той да може да се ползва за новата конфигурация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.