Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
angel891

Проблем след актуализация на Windows7

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем: имам лаптоп samsung np300e5x-a05 и не му бяха правени никави актуализации откакто е качен Windows-а.Миналата седмица реших да ги направя понеже бяха доста, но след тях лаптопа стана мн бавен по отношение на зареждане на Windows-а, а и като цяло в сравнение с преди.Има ли начин да се премахнат тези актуализации или трябва пак да го преинсталирам за да стане както преди?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следния проблем: имам лаптоп samsung np300e5x-a05 и не му бяха правени никави актуализации откакто е качен Windows-а.Миналата седмица реших да ги направя понеже бяха доста, но след тях лаптопа стана мн бавен по отношение на зареждане на Windows-а, а и като цяло в сравнение с преди.Има ли начин да се премахнат тези актуализации или трябва пак да го преинсталирам за да стане както преди?

Пропускате нещо съществено. Версията на Windows 7 беше ли доставена като OEM към лаптопа или използвате някоя пиратска?

P.S. Има тема за Windows 7, пишете там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропускате нещо съществено. Версията на Windows 7 беше ли доставена като OEM към лаптопа или използвате някоя пиратска?

P.S. Има тема за Windows 7, пишете там.

Извинявам се! Може да изтрете темата, ще поставя въпроса си в тази която казахте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за триене, не се притеснявайте. Наистина има проблеми с обновяването на Windows. Не знам дали обърнахте  внимание на това, което попитах. Имате ли лицензиран Windows или използвате пиратско копие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно е пиратски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с "Възстановяване на системата "(System Restore) за да върнеш системата преди актуализацията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може да става въпрос за бавенето при т.н. „сглобяване на пакети“ при изключване и после включване на компютъра. Понеже отдавна не е бил обновяван тези процеси са няколко и това може да е разколебал питащият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.