Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Аз доста често си пиша по вашите форуми за различни глупости и ето я и следната:  Разглеждах си телефони във ибей да видя каква им е цената там и започнах да попадам на най-различи китайски глупости, но една марка ми хвана окото.Марката е Cubot и им разгледах телефоните, и изглеждаха що годе добре.Имат доста модели телефони и предполагам има хора които им ги купуват , правят им ревюта , всякакви глупости.Въпросът ми е следния : Има ли някой със такъв телефон (Cubot GT99) който да ми отговори дали се справят добре или са на принципа на принтерите - работи една година и после чипа му казва че е счупен и хоп на ремонт за нищо. Не говоря за издръжливостта на телефона която очевидно не е тип топ, а за софтуера и тъчскрийна.Притеснява ме дали софтуера ще си работи нормално след 1-3 месеца или ще започне много да се бави и дали тъчскрийна ще прави проблем. Питам за точно този телефон, защото аз не съм от най-богатите семейства и не искам много неща от нашите и чрез спестявания си купуваме различни глезотийки.Не бих искал пари на нашите за телефон и заради това аз си събирам от джобните.Поради тази причина ми трябва по евтин, но пък искам да мога да правя всичко на него (Габровска му работа).Видях една тема тук , имаше един човек с този телефон, но след като му писах той не ми отговори и заради това правя нова тема , извинете! ( Другата тема е доста стара )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете тази тема.

Вижте и в youtube, дали има ревюта на този телефон.

Има различни, чисто китайски марки,които не са лоши (не казвам че са супер):

Например:Zopo C2

Но, от към поддръжка (обновяване на софтуера) не им е най-силната страна.

За това го имайте на предвид и разучете дали въпросния модел ще получава

бъдещи ъпдейти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам телефона е с доста добри х-ки. Софтуера няма да ти прави проблеми. Дисплей-а е с IPS панел и 720P резолюция едвали ще ти прави тъча проблеми. Само батерията може да е проблемна както и зглопката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.