Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Светозар

мнение за Cubot GT99.

Препоръчан отговор

Аз доста често си пиша по вашите форуми за различни глупости и ето я и следната:  Разглеждах си телефони във ибей да видя каква им е цената там и започнах да попадам на най-различи китайски глупости, но една марка ми хвана окото.Марката е Cubot и им разгледах телефоните, и изглеждаха що годе добре.Имат доста модели телефони и предполагам има хора които им ги купуват , правят им ревюта , всякакви глупости.Въпросът ми е следния : Има ли някой със такъв телефон (Cubot GT99) който да ми отговори дали се справят добре или са на принципа на принтерите - работи една година и после чипа му казва че е счупен и хоп на ремонт за нищо. Не говоря за издръжливостта на телефона която очевидно не е тип топ, а за софтуера и тъчскрийна.Притеснява ме дали софтуера ще си работи нормално след 1-3 месеца или ще започне много да се бави и дали тъчскрийна ще прави проблем. Питам за точно този телефон, защото аз не съм от най-богатите семейства и не искам много неща от нашите и чрез спестявания си купуваме различни глезотийки.Не бих искал пари на нашите за телефон и заради това аз си събирам от джобните.Поради тази причина ми трябва по евтин, но пък искам да мога да правя всичко на него (Габровска му работа).Видях една тема тук , имаше един човек с този телефон, но след като му писах той не ми отговори и заради това правя нова тема , извинете! ( Другата тема е доста стара )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете тази тема.

Вижте и в youtube, дали има ревюта на този телефон.

Има различни, чисто китайски марки,които не са лоши (не казвам че са супер):

Например:Zopo C2

Но, от към поддръжка (обновяване на софтуера) не им е най-силната страна.

За това го имайте на предвид и разучете дали въпросния модел ще получава

бъдещи ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам телефона е с доста добри х-ки. Софтуера няма да ти прави проблеми. Дисплей-а е с IPS панел и 720P резолюция едвали ще ти прави тъча проблеми. Само батерията може да е проблемна както и зглопката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.