Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът е от около месец, значи когато сложа диск в записващото устройство, диска се върти на моменти- ту се върти ту спира. А когато вземам да записвам диск същата работа, на паузи върти на паузи не. Ето сега преди да публикувам темата, нарочно пробвах със CD-R и ето какви ми излиза 

http://prikachi.com/images/729/6696729q.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е от около месец, значи когато сложа диск в записващото устройство, диска се върти на моменти- ту се върти ту спира. А когато вземам да записвам диск същата работа, на паузи върти на паузи не. Ето сега преди да публикувам темата, нарочно пробвах със CD-R и ето какви ми излиза 

http://prikachi.com/images/729/6696729q.png

За лаптоп ли става на въпрос ? А също пробвахте ли с друг диск, и друга програма за записване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да се учудвате.Оптичните устройства си дефектират,почти задължително.

Сменяйте го.Или пък,намерете от някой приятел такова и пробвайте с неговото,на вашият компютър.

Огледайте и кабелите как са.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лаптоп ли става на въпрос ? А също пробвахте ли с друг диск, и друга програма за записване ?

Настолен компютър, пробвал съм CD, DVD, на неро на imgburn- навсякъде едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настолен компютър, пробвал съм CD, DVD, на неро на imgburn- навсякъде едно и също.

При мен подобен проблем се реши с тази програма.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете пост 3. от тази тема.

Единствената разлика тук, е че трябва да отворите (разглобите) записвачката.

Ако пак има проблем се ориентирате към нова,като обърнете внимание със каквъв интерфейс е ATA или SATA

За да е съвместима със дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен подобен проблем се реши с тази програма.

Ще опитам и ще кажа какъв е резултата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще опитам и ще кажа какъв е резултата 

Ако имате Daemon Tools го разкарайте, и инсталирате тази алтернатива.

Защото драйвера за DT, пречи на записвачката.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nero  ги прави тези номера.особено ако е пиратско...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Nero  ги прави тези номера.особено ако е пиратско...

Не Митко! Този път записвачката му прави тези номера. Колкото за пиратско Неро, никога не съм имал или инсталирал такова, за да кажа. Все пак, човек след като ще записва, трябва да има и много добра програма, за да си спести разочарованията. От 2004 година, никога не са ми изневерявали 3-те версии, с които съм работил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройството си заминава и е вече за смяна. Не е от пиратски програми или драйвери на Daemon tools. Ако имаше проблеми с пиратски програми досега всеки втори щеше да се оплаква и да се знае като всеобщ проблем.

Както писаха за проба с записвачка от приятел и ако работи добре до магазина за нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И въпреки всичко,за да се подсигуриш,че не е от Неро-то,пробвай с друга програма за записване на дискове!Аз съм имал подобен случай с това Неро.Също си мислих за смяна на записвачка,но направих проба с Аshampoo burning studio и видях,че си работи чудесно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате Daemon Tools го разкарайте, и инсталирате тази алтернатива.

Защото драйвера за DT, пречи на записвачката.

Проблемът вярвам е хардуерен, поначало тя записвачката не ще да върти както трябва... не виждам как програма ще пречи на въртенето на записващото устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак бих опитал на по-нормална скорост, 8х примерно и с  друга марка дискове. Ако искаш да си сигурен, че не не е какафония от софтуер, пробвай я на компютъра на някой приятел. Или просто трябва да приемеш факта че те е изоставила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за настолен компютър, пробвал съм формат CD, DVD, с програми: неро и imgburn- резултат никакъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повредено е, заменя се с ново. Те и цените им сега са като на бутилка шотландска ракия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.