Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Sobieskimania

Проблем със звука

Препоръчан отговор

Здравейте,

извинявам се проблема ми звучи малко ъпсурдно.. но тъй като не ги разбирам много нещата, реших да попитам.

Изполвам слушалки.. и звука с тях е доста нисък, чува се, но всичко е на макс и това е едно нормално тиху звучене.

Когато пусна звука през колоните на монитора, всичко си е перфектно. Купих си два вида слушалки, тъй като реших че проблема е в самите слушалки.. но не.

Слушалките са Canyon CNR-HS07N.

Според мене проблема идва от самото им конфигуриране. Ще направя няколко снимки на основните настройки.. мисля че всичко е на макс.Но ме притеснява че седят като конфигурирани като Speakers, а не Headphone (не знам има ли значение въобще това..)

Прикачвам снимки на настройките. Там съм барал, за друго място не се сещам

post-95672-0-27065900-1382895189_thumb.j

post-95672-0-92507600-1382895198_thumb.j

post-95672-0-04905400-1382895205_thumb.j

post-95672-0-13087100-1382895212_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От първата снимка се вижда , долу до часовника , че е усилен звука на 50% .

Слушалките да нямат регулиране на звука от самите тях ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От първата снимка се вижда , долу до часовника , че е усилен звука на 50% .

Слушалките да нямат регулиране на звука от самите тях ?

Плъзгача е догоре.Не гледай запълването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плъзгача е догоре.Не гледай запълването.

Да , вярно :ph34r:

Сега автора остава да сподели имат ли слушалките собствено регулиране , ако е лаптоп увеличен ли е звука от бутоните на лаптопа - ето такива дребни неща :D

Щото нали може да е така и звука ще е слаб ;)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с това, въпреки че ме симнява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има на слушалките регулатор, но и той е на макс.

ПП: Аз имах голям проблем със самото им разпознаване от компютъра.. или разпознаваше само слушалки или само микрофон, а те са на едно, не знам дали няма някакъв друг проблем

Ще пробвам сега с драйверите

програмката открива 17 не ъпдейтнати драйвера, но е платена и не може да направи нищо повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли диск към слушалките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

модела на другите слушалки какъв е и свирят ли нормално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но поне свиреха ли нормално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, нищо не е променяно от това което съм показал, като допълнително потвърдих че звука е увеличен от слушалките.

не съм с лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обита ли да включиш жака на слушалките отзад на мястото на колконките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента са включени отзад, има дупки и отпред, но преместя ли ги там нещо не прави връзка..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

т.е. когато са отзад свирят нормално така ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тогава свирят тихо.

в момента ги преместих отпред и няма никаъв звух, долу ми е дало червения Х на звука.

Каквото и музикално клипче да пусна, директно клипа забива спира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно , това май е компютър щом има отпред и отзад :)

Дайте да видим снимка на жака , щото ако е само един както си мисля - няма да засвирят нормално :no-no:

ако е такъв - :no-no:

Публикувано изображение

ако са два жака такива :D

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, значи викаш, че някви си слушалки се чувало слабо, а пък на друго у-во - тонколони например на същите настройки се чувало се силно ! Ами проблема ти е в слушалките !

Anyway, пробвай ги на някакъв друг източник - някакъв телефон или друг компютър ! Ако и на тях се чува слабо, значи просто слушалките са ти кофти - ако искаш да оглушаваш - сведващият път търси слушалки с ниско съпротивление и висока чувствителност !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

32ома ли са, може и да са слаби

или проблемът е от драйвъра или това

цитирам колега от друг форум

''По всичко изглежда, че проблемът е хардуерен. Типично като за лош контакт. Входното съпротивление на външния усилвател е доста по-високо от това на слушалките и когато включиш усилвателя, той работи защото му е нужен нищожен входен ток, който преминава и през лошата връзка за която предполагам. Когато обаче включиш, на които им е необходим доста по-голям ток, въпросния лош контакт не може да го осигури. Накратко съветвам те, ако има начин да отвориш кутията и да размърдаш (почукнеш) платката около жаковете, а така също и конекторите съм предния панел. Добре е докато правиш това PC-то да работи и да си пуснал нещо, което би трябвало да звучи в слушалките. Така веднага ще усетиш къде е проблема."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.