Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

извинявам се проблема ми звучи малко ъпсурдно.. но тъй като не ги разбирам много нещата, реших да попитам.

Изполвам слушалки.. и звука с тях е доста нисък, чува се, но всичко е на макс и това е едно нормално тиху звучене.

Когато пусна звука през колоните на монитора, всичко си е перфектно. Купих си два вида слушалки, тъй като реших че проблема е в самите слушалки.. но не.

Слушалките са Canyon CNR-HS07N.

Според мене проблема идва от самото им конфигуриране. Ще направя няколко снимки на основните настройки.. мисля че всичко е на макс.Но ме притеснява че седят като конфигурирани като Speakers, а не Headphone (не знам има ли значение въобще това..)

Прикачвам снимки на настройките. Там съм барал, за друго място не се сещам

post-95672-0-27065900-1382895189_thumb.j

post-95672-0-92507600-1382895198_thumb.j

post-95672-0-04905400-1382895205_thumb.j

post-95672-0-13087100-1382895212_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От първата снимка се вижда , долу до часовника , че е усилен звука на 50% .

Слушалките да нямат регулиране на звука от самите тях ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От първата снимка се вижда , долу до часовника , че е усилен звука на 50% .

Слушалките да нямат регулиране на звука от самите тях ?

Плъзгача е догоре.Не гледай запълването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плъзгача е догоре.Не гледай запълването.

Да , вярно :ph34r:

Сега автора остава да сподели имат ли слушалките собствено регулиране , ако е лаптоп увеличен ли е звука от бутоните на лаптопа - ето такива дребни неща :D

Щото нали може да е така и звука ще е слаб ;)

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с това, въпреки че ме симнява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има на слушалките регулатор, но и той е на макс.

ПП: Аз имах голям проблем със самото им разпознаване от компютъра.. или разпознаваше само слушалки или само микрофон, а те са на едно, не знам дали няма някакъв друг проблем

Ще пробвам сега с драйверите

програмката открива 17 не ъпдейтнати драйвера, но е платена и не може да направи нищо повече

Редактирано от Sobieskimania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, нищо не е променяно от това което съм показал, като допълнително потвърдих че звука е увеличен от слушалките.

не съм с лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обита ли да включиш жака на слушалките отзад на мястото на колконките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента са включени отзад, има дупки и отпред, но преместя ли ги там нещо не прави връзка..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тогава свирят тихо.

в момента ги преместих отпред и няма никаъв звух, долу ми е дало червения Х на звука.

Каквото и музикално клипче да пусна, директно клипа забива спира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно , това май е компютър щом има отпред и отзад :)

Дайте да видим снимка на жака , щото ако е само един както си мисля - няма да засвирят нормално :no-no:

ако е такъв - :no-no:

Публикувано изображение

ако са два жака такива :D

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, значи викаш, че някви си слушалки се чувало слабо, а пък на друго у-во - тонколони например на същите настройки се чувало се силно ! Ами проблема ти е в слушалките !

Anyway, пробвай ги на някакъв друг източник - някакъв телефон или друг компютър ! Ако и на тях се чува слабо, значи просто слушалките са ти кофти - ако искаш да оглушаваш - сведващият път търси слушалки с ниско съпротивление и висока чувствителност !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

32ома ли са, може и да са слаби

или проблемът е от драйвъра или това

цитирам колега от друг форум

''По всичко изглежда, че проблемът е хардуерен. Типично като за лош контакт. Входното съпротивление на външния усилвател е доста по-високо от това на слушалките и когато включиш усилвателя, той работи защото му е нужен нищожен входен ток, който преминава и през лошата връзка за която предполагам. Когато обаче включиш, на които им е необходим доста по-голям ток, въпросния лош контакт не може да го осигури. Накратко съветвам те, ако има начин да отвориш кутията и да размърдаш (почукнеш) платката около жаковете, а така също и конекторите съм предния панел. Добре е докато правиш това PC-то да работи и да си пуснал нещо, което би трябвало да звучи в слушалките. Така веднага ще усетиш къде е проблема."

Редактирано от mrX? (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.