Премини към съдържанието
Andrey Qnkov

Възстановяване на изтрити снимки от фотоапарат

Препоръчан отговор

Здравейте :) Както се подразбира от заглавието.... изтрих без да искам , няколко много важни снимки от фотоапарата... Сложих картата в четец , възстанових ги с разни програми....До тук добре - снимките видимо са възстановени , ама друг път... като са на иконка - се виждат нормално , но като ги отворя са или размазани , или са във син/кафяв/червен фон... или пък само фон.... Моля ви , ако можете да помогнете ...  

Редактирано от capnemo
Викане (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Както се подразбира от заглавието.... изтрих без да искам , няколко много важни снимки от фотоапарата... Сложих картата в четец , възстанових ги с разни програми....До тук добре - снимките видимо са възстановени , ама друг път... като са на иконка - се виждат нормално , но като ги отворя са или размазани , или са във син/кафяв/червен фон... или пък само фон.... Моля ви , ако можете да помогнете ...  

Нищо не може да се направи, снимките са възстановени частично и част от информацията се губи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане-сигурен съм,че сте много по-компетентен в тази област от мене,но не съм напълно убеден в изказването Ви.Миналата година когато бях на Созопол имаше на един ,,павилион,, един пич,който продаваше....вече не се сещам какво,но...имаше табела,,Възстановявам изтрити снимки,, Сега не знам точно как го правеше и какво използваше,но съм засичал как една жена беше при него с фотоапарата си и знам,че и възстанови изтритите снимки...Знам го със сигурност,защото на съседното ,,павилионче,,похапвах гофрети и подочух разговора и после видях доволно усмихнатата физиономия на жената :)

Не знам защо се обаждам,но реших да споделя :)

:offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане-сигурен съм,че сте много по-компетентен в тази област от мене,но не съм напълно убеден в изказването Ви.Миналата година когато бях на Созопол имаше на един ,,павилион,, един пич,който продаваше....вече не се сещам какво,но...имаше табела,,Възстановявам изтрити снимки,, Сега не знам точно как го правеше и какво използваше,но съм засичал как една жена беше при него с фотоапарата си и знам,че и възстанови изтритите снимки...Знам го със сигурност,защото на съседното ,,павилионче,,похапвах гофрети и подочух разговора и после видях доволно усмихнатата физиономия на жената :)

Не знам защо се обаждам,но реших да споделя :)

:offtopic_s:

Възможно е, зависи и от софтуера, но по горните думи на питащия съдя че снимките не са възстановени изцяло. Може да са презаписани части от тях или софтуера да не си е свършил работата. Но от такива парчета от снимки не може да се направи много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Recuva не помогне, то не знам друго какво би могло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв софтуер пробвахте? Пробвайте с това:

Ще ти изпратя промо лиценз на лично съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, зависи и от софтуера, но по горните думи на питащия съдя че снимките не са възстановени изцяло. Може да са презаписани части от тях или софтуера да не си е свършил работата. Но от такива парчета от снимки не може да се направи много

Ами както кажете-Вие сте Капитана на кораба :tongue2: Ма аз като неразбиращ все си мисля,че по скоро софтуера не си е ,,свършил работата,, ;) Както и Вие предполагате де :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв софтуер пробвахте? Пробвайте с това:

Публикувано изображение7data-phr-October2013.zip

Ще ти изпратя промо лиценз на лично съобщение.

Пробвах със:

recuva

getdata recovery

card recovery

jpeg recovery и т.н ... резултат - един с същ ...

сега ще пробвам и с тази програма... ако може да ми пратиш KEY ,ще съм много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах със: recuva getdata recovery card recovery jpeg recovery и т.н ... резултат - един с същ ... сега ще пробвам и с тази програма... ако може да ми пратиш KEY ,ще съм много благодарен

Не очаквайте чудеса. Особено ако сте снимал след като са изтрити снимките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една програма,която ми възстанови работите от камерата, ако я намеря, ще я постна :)

Редактирано от bgtechnologies (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвахте ли с Recuva ?

Постове ли трупате, четете ли какво е написал три поста по-горе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях, и си редактирах мнението, сега се сетих, че имах една програма, която ми възстанови работите от камерата и, че ако я намеря, ще я постна тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното , което забелязах сега е ,че възстановява снимките с размер: 32 кб.... Утре ще отида до близкото ФОТО и ще видя или те могат да направят нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да използваме небезизвестната TuneUp Utilities има вградена такава функция.Използвай триала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното , което забелязах сега е ,че възстановява снимките с размер: 32 кб.... Утре ще отида до близкото ФОТО и ще видя или те могат да направят нещо...

Пак да попитам: снимали ли сте нещо след като ги изтрихте?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурно не много , само един клип 2 часа :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ

сигурно не много , само един клип 2 часа :)

Отвътре ли ти идва този хумор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвътре ли ти идва този хумор ?

Завършил съм курс :)

Щом се възстановяват частично  , сигурно сте омазали работата , особено ако сте дали на програмите да възстановяват върху същата медия :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не възстановявай върху картата а на компа.

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каквото и да пробваш - няма да стане, както са ти казали по рано снимките ти са презаписани частично или пълно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става.... ходих и до близкото Фото ,и от там ми казаха ,че нямат управия тези сними ... за жалост няма начин да ги върна :Х ... ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става.... ходих и до близкото Фото ,и от там ми казаха ,че нямат управия тези сними ... за жалост няма начин да ги върна :Х ... ;(

Нищо не може да се направи, снимките са възстановени частично и част от информацията се губи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.