Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jorks89

SAPPHIRE HD7770 OC PCI-E 1GB GDDR5 или Gtx650 1gb

Препоръчан отговор

Оправи си темата. Не ти разбрах нищо?

И да, чичо гугъл е най-добрата търсачка. :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.anandtech.com/bench/product/536?vs=681 Във повечето игри 7770 е по-добра, а и се клоква много :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
HD7790 e по-добра, ако влиза в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приблизително на едно ниво са. Друг е въпроса вече ако се сравняваха HD7770 и 650Ti Boost. Там вече Нвидията е по-производителна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми до 220лв

Добре щеше да е и да опишеш и останалите части от конфигурацията, защото след малко ще бъдеш "засипан" от предложения, а реално няма как да разберем дали видеокартата която ще ти бъде предложена е подходяща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже се върви към цена близка до тази на R7 260X 2GB GDDR5 , я показвам като предложение. Наясно съм, че е 14% над бюджета, но пък е много вперёд пред картите в заглавието. Разбира се, в рамките на бюджета е и GTX 650 Ti, но в повечето заглавия тя е с по-лоши резултати от R7 260X.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI ATI Radeon R7790, 2048MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 229 лв.

Sapphire AMD Radeon R7 260X, 2048MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 251 лв.

И двете предложени карти са с безплатна доставка, и долу-горе в рамките на бюджета!

ПП: Извинявам се, че ги повторих, а те вече са предложени!

Не съм се заглеждал, за горните предложения!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.