Премини към съдържанието
LaCoST3

Добар вечер имам проблем с рутера Tp-Link TL-WR740N

Препоръчан отговор

Значи отворил сам си всичко портове всичко е ок и искам да си пускам сървър сайт и там някакъв цс- сървър 

Та въпроса мие че на localhost-a Като напиша в браузърът всичко е ок а като си напиша ип-адреса статичния ми задава грешка това от рутера ли е или аз греша 

Ако съм объркал раздела се извинявам Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавяш "статитичния" ип адрес в %Windir%/system32/drivers/etc/hosts и би трябвало да имаш достъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с какво можели да ми дадеш малко информация ?

Ако пробвате зад маршрутизатора няма да стане, пробвайте някоя онлайн услуга за целта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешиш с това, че щом нещо не работи вероятно не е конфигурирано правилно. Да ще дам информация, но на някаква база. Т.е. дай малко повече детайли около казуса и какво си направил, и какво искаш да направиш, та да знаем от къде да помагаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам стартиран сайт който само ми го отваря на localhosta като напиша в браузъра ип-адреса ми изкарва грешна странница 

а като напиша localhosta ми се отваря сайта ... значи като дам статичния си ип-адрес за цс-сървъра никой не може да влезне в него освен мен

мисълта ми е да мога всичко да отварям с ип-адреса статичния имам реален ип-адрес който уж сам го пренасочил ... 

ако искате мога да снимам рутера какво съм направил защото преди време като го направих така както е сега всичко си бачкаше 

а сега даже си нямам на идея какво е станало 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам стартиран сайт който само ми го отваря на localhosta като напиша в браузъра ип-адреса ми изкарва грешна странница 

а като напиша localhosta ми се отваря сайта ... значи като дам статичния си ип-адрес за цс-сървъра никой не може да влезне в него освен мен

мисълта ми е да мога всичко да отварям с ип-адреса статичния имам реален ип-адрес който уж сам го пренасочил ... 

ако искате мога да снимам рутера какво съм направил защото преди време като го направих така както е сега всичко си бачкаше 

а сега даже си нямам на идея какво е станало 

Като начало трябва да настроите уеб сървъра да слуша и на друго ИП. След това трябва да отворите портовете, след това да проверите, но отвън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да отворен е ама сега като написах в cmd ipconfg май ми са е сменило ип-то някак си преди беше 

192.168.0.100 а сега е 192.168.0.102

Значи оправих се момчета трябвало да редактирам ип-адреса на който сам ги пренасочил  с 102 благодаря ви много 

Редактирано от LaCoST3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да отворен е ама сега като написах в cmd ipconfg май ми са е сменило ип-то някак си преди беше 

Пробвай да достъпиш през втория адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да така стана сега изключих си компютъра ставам пиша пак ип-то ми са е променило на 192,168,1,103

Е добре де защо ??? някакви и де и 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи оправих се момчета трябвало да редактирам ип-адреса на който сам ги пренасочил  с 102 благодаря ви много 

Задайте статичен адрес на компютъра си, иначе с динамичен адрес невинаги можете да сте сигурен кой адрес ще получите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ама как трябва да го задам за да е всичко както е било преди ?

Втори път: статичен адрес! И променяте настройките на NAT да сочат новия адрес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи отворил сам си всичко портове всичко е ок и искам да си пускам сървър сайт и там някакъв цс- сървър 

Та въпроса мие че на localhost-a Като напиша в браузърът всичко е ок а като си напиша ип-адреса статичния ми задава грешка това от рутера ли е или аз греша 

Ако съм объркал раздела се извинявам Благодаря ви предварително

Off topic: Ти на училище ходил ли си? Чувал ли си за подобно нещо като препинателни знаци, пълен и кратък член, единствено и множествено число или как се пишат възвратните глаголи?

Иначе, виждам, че си ЕнтелЕгетно момче, сървъри ще пускаш... Надявам се, да не си пишеш сам съдържанието на сайта, защото не знам кой ще има търпението да ти чете писанията.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.