Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

EmskiFPS

Какво захранване ще ми трябва за...?

Препоръчан отговор

Какво захранване ще ми трябва за CrossfireX на hd7850(gigabyte)+fx8350?За момента съм с 550w!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на твоето? Това 550W не ни помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на твоето? Това 550W не ни помага.

atx ps chieftec 550w gps-550a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре се ориентирай към друго захранване. Това не е особено качествено. А и щом ще слагаш 2 броя 7850, това едва ли ще се справи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагайте! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво захранване ще ми трябва за CrossfireX на hd7850(gigabyte)+fx8350?За момента съм с 550w!

Ти си правиш майтап всяка седмица! :mad:

Първата седмица искаше монитор за игри до 500лв.

Втората седмица искаше да продаваш твойта 7850 и да взимаш R9 270X.

A сега вече CrossFire с 7850, че и за ново захранване искаш мнения.

Интересно дали изобщо купи монитор, още една 7850, че стигна и до захранване? Нищо лично, но се забелязва, че пускаш темите ей така за майтапа и после "вдигаш чукалата". И във всяка тема само пишеш "ПРЕДЛАГАЙТЕ" и до там.

ПС: Не ти следя активноста във форума, но с този аватар се забелязваш. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предлагам ти да си сложиш google.bg за начална страница и като ти възникне въпрос, да се пробваш да питаш гугъл първо.

а иначе ето един power calculator да си видиш какво захранване по принцип е необходимо за ПЦ-то ти:

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ще благодаря на nyakoj!

Jotto_del,Щом ти е интересно ще ти обясня!Ще правя масов ъпгрейт лятото!За монитор си избрах  asus 27 ve276n!Мислих да побързам и да сменя моята 7850 с 270x,но реших да изчакам hd7000 да понамалеят от към цена и лятото да взема още една както и fx8150 или 8350!Мъдро ли съм си направил нещата? :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кaкво дъно мислиш дa прaвиш товa упрaжнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ще благодаря на nyakoj!

Jotto_del,Щом ти е интересно ще ти обясня!Ще правя масов ъпгрейт лятото!За монитор си избрах  asus 27 ve276n!Мислих да побързам и да сменя моята 7850 с 270x,но реших да изчакам hd7000 да понамалеят от към цена и лятото да взема още една както и fx8150 или 8350!Мъдро ли съм си направил нещата? :P 

Още от сега подготвяш масовия ъпдейт за лятото??? :shock11: ОК успех ти желая! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PSU SEASONIC SS-750AM BRONZE 

Обща стойност - 169.64 лв. с ДДС
Това захранване е напълно достатъчно за целта!Според мен е по-добре да вземеш FX 8320,консумацията му е по-ниска от на 8350,а и се клоква добре.

п.п. Няма да е лошо да споделиш какви компоненти си избрал!До лятото има много време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: За кое лято става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тогава,толкова вода ще изтече,и толкова нови части и компоненти ще има излезели,че е безсмислено да се прицелвате от сега.Съберете някакъв бюджет и действайте наведнъж.Ама като го съберете,не преди това.

Да,ще стане с това дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.