Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
EmskiFPS

Какво захранване ще ми трябва за...?

Препоръчан отговор

Какво захранване ще ми трябва за CrossfireX на hd7850(gigabyte)+fx8350?За момента съм с 550w!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре се ориентирай към друго захранване. Това не е особено качествено. А и щом ще слагаш 2 броя 7850, това едва ли ще се справи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагайте! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво захранване ще ми трябва за CrossfireX на hd7850(gigabyte)+fx8350?За момента съм с 550w!

Ти си правиш майтап всяка седмица! :mad:

Първата седмица искаше монитор за игри до 500лв.

Втората седмица искаше да продаваш твойта 7850 и да взимаш R9 270X.

A сега вече CrossFire с 7850, че и за ново захранване искаш мнения.

Интересно дали изобщо купи монитор, още една 7850, че стигна и до захранване? Нищо лично, но се забелязва, че пускаш темите ей така за майтапа и после "вдигаш чукалата". И във всяка тема само пишеш "ПРЕДЛАГАЙТЕ" и до там.

ПС: Не ти следя активноста във форума, но с този аватар се забелязваш. :D

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предлагам ти да си сложиш google.bg за начална страница и като ти възникне въпрос, да се пробваш да питаш гугъл първо.

а иначе ето един power calculator да си видиш какво захранване по принцип е необходимо за ПЦ-то ти:

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ще благодаря на nyakoj!

Jotto_del,Щом ти е интересно ще ти обясня!Ще правя масов ъпгрейт лятото!За монитор си избрах  asus 27 ve276n!Мислих да побързам и да сменя моята 7850 с 270x,но реших да изчакам hd7000 да понамалеят от към цена и лятото да взема още една както и fx8150 или 8350!Мъдро ли съм си направил нещата? :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ще благодаря на nyakoj!

Jotto_del,Щом ти е интересно ще ти обясня!Ще правя масов ъпгрейт лятото!За монитор си избрах  asus 27 ve276n!Мислих да побързам и да сменя моята 7850 с 270x,но реших да изчакам hd7000 да понамалеят от към цена и лятото да взема още една както и fx8150 или 8350!Мъдро ли съм си направил нещата? :P 

Още от сега подготвяш масовия ъпдейт за лятото??? :shock11: ОК успех ти желая! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PSU SEASONIC SS-750AM BRONZE 

Обща стойност - 169.64 лв. с ДДС
Това захранване е напълно достатъчно за целта!Според мен е по-добре да вземеш FX 8320,консумацията му е по-ниска от на 8350,а и се клоква добре.

п.п. Няма да е лошо да споделиш какви компоненти си избрал!До лятото има много време :)
Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тогава,толкова вода ще изтече,и толкова нови части и компоненти ще има излезели,че е безсмислено да се прицелвате от сега.Съберете някакъв бюджет и действайте наведнъж.Ама като го съберете,не преди това.

Да,ще стане с това дъно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.