Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Искам да си купя нова Видео карта, обаче не знам каква да си взема. Мога да отделя до 150 лв., като не е желателно да е дори толкова скъпа. Дъното ми е: http://www.dell.com/downloads/global/pr ... hspecs.pdf Процесор: http://ark.intel.com/products/32430/Int ... 00-MHz-FSB РАМ: 3 ГБ (DDR2 SDRAM) Предложете ми марка и модел, ще го ползвам основно за игри, достатъчно е да ми върви гладко графиката, при осреднени настройки, имам предвид, че не целя всичко да ми е на макс. Задължително да има HDMI- изход ... и да е с чипсет nVidia Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако очакваш да ти вървят новите игри с максимална графика с тази конфигурация няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя от 4-те кутии е Дела, защото само на най-лявата може да се сложи нормална видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MINITOWER най-голямото.

Ако очакваш да ти вървят новите игри с максимална графика с тази конфигурация няма как да стане.

Неми трябва да е максимална графика просто да ми работи нормалко игрите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MINITOWER най-голямото.

Неми трябва да е максимална графика просто да ми работи нормалко игрите .

По-горе колегата ти е дал примерна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този процесор повече от 7730 е безмисленно да се слага - хем ще спестиш някой лев!

POWER COLOR AX7730 1GBD5-HE

SD-9025S /9CM CASE FAN

107лв.

Вентилатора съм го добавил , понеже като се добави към картата сваля от цената!

Може да го ползваш ако кутията ти позволява или да стои за резерва или може да избереш нещо евтино от което имаш нужда!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този процесор повече от 7730 е безмисленно да се слага - хем ще спестиш някой лев!

POWER COLOR AX7730 1GBD5-HE

SD-9025S /9CM CASE FAN

107лв.

Вентилатора съм го добавил , понеже като се добави към картата сваля от цената!

Може да го ползваш ако кутията ти позволява или да стои за резерва или може да избереш нещо евтино от което имаш нужда!

Благодаря ти!!! До сега не съм използвал AMD но ще се спрявя. За процесора да знам не е много бърз затова като си купя Видеокартата след него идва и процесора и малко RAM памет. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.