Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Greak

Програма за абсолютно изтриване на файлове.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся програма с която да мога да изтрия файлове, така че да не могат да се възстановят с други програми като recuva например, дори и от друга OS. :) Благодаря.

С Windows 7 x86 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами правиш Low Level Format на диска ( което не е за предпочитане). При това положение мисля, че няма вариант. Изчакай Капитана да си каже мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами правиш Low Level Format на диска ( което не е за предпочитане). При това положение мисля, че няма вариант. Изчакай Капитана да си каже мнението.

Проблема е, че трябва да махна и ОС, а аз не искам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, търся програма с която да мога да изтрия файлове, така че да не могат да се възстановят с други програми като recuva например, дори и от друга OS. :) Благодаря.

С Windows 7 x86 съм.

http://privazer.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Windows 7 x86 съм.

Ето това е една нелоша програма: http://www.freeraser.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В google ключова дума WIPE

Аз лично ползвам на jetico.

п.п. Временна версия колкото да си свършиш работата

http://www.jetico.com/download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от pcservizpld
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от Anxiety
      Здравейте, имам проблем с файлове(музика, изображения) на телефон със sd card. Телефонът е Samsung, модел Galaxy Core 2 g355h или накратко(sm-g355h).
      Опитах няколко програми за data recovery, но всичките ми опити бяха безуспешни.  Всичките снимки на допълнителната памет са с размер "0 byte", същото се отнася и за песните. Също така иконата на изображенията се е превърнала в сив фон със сиво човече и малка светкавица в горния десен ъгъл. Има ли начин този проблем да се разреши и да се възвърнат най-вече изображенията и песните(те могат да се изтеглят наново). 
      Благодаря предварително.
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет И ето набързо да споделя днешния си случай,защото след малко заминавам за работа и утре ще отговоря в темата !!! Днес отворих папка Prefetch и няколко странни файла ми се мярнаха които сефте виждам имената са : AgAppLaunch за него показва,че е създаден 1.2.2010 ... другите са създадени днес : AgGlFaultHistory този е другия AgGlFgAppHistory този е следващия AgGlGlobalHistory и следващите 2 : AgGlUAD_P_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000
      другия : AgGlUAD_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000 последния е : AgRobust
      Всички файлове са с разширение .db и пише Data Base File (файл с база данни) Някой ако може ми даде малко информация относно тези файлове нека да пише коментар и утре ще ви дам отговори Windows-a e 7 64bit
    • от CaptainJord
      Здравейте, искам да си почистя компа от ненужните файлове както казах и в заглавието. Защото ме е страх компютъра да не почне да ми бави тъй като ми е нов и доста време събирах пари за него. Моля някакви мнения ?
    • от Freem@n
      Здравейте, Проблема ми е, че когато копирам файлове от твърдия диск към друг външен например - ми дава грешка "Не може да се чете от файла или диска източник" вероятно има лоши сектори... решението ми засега е само да ги изтеглям директно на външния диск. Става въпрос за филми, големи по 25 ГБ например.
      Досега опитах с:
      Dead Disk Doctor Unstoppable Copier UltraCopier Extreme Copy Fast Copy ... и може би и още 1-2, но без успех.
      Вие знаете ли някоя програма от опит, която да се справя с такива проблеми ? Вероятно файловете не са записани както трябва, диска има лоши сектори и т.н..., уж ги поправих с HDD Regenerator, но това не помогна.
      Намерих само една подобна тема, на 10 години: 
      Благодаря.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.