Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

piron45

iPhone 5 блокиран след грешна парола

Препоръчан отговор

Колеги помагайте, приятелка на дъщерята си играла с айфона и, и го блокирала с грешни пароли. Сега на екрана има червено съобщение " iPhone is disabled,  connect to iTunes".

Аз съм още на обикновен Сони Ериксон и изобщо не им разбирам на тия айфони. Кажете някой трик за оправяне, че ако ще трябва да давам пари за ремонт, лошо и се пише на щерката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не разбираш, за да не влошиш повече нещата го носиш на човек, който се занимава с такива неща. Плащаш си и го оправя. Това е начина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като стана така с моето HTC и искаше да се кънектвам в google, направих hard reset и всичко се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте, приятелка на дъщерята си играла с айфона и, и го блокирала с грешни пароли. Сега на екрана има червено съобщение " iPhone is disabled,  connect to iTunes".

Аз съм още на обикновен Сони Ериксон и изобщо не им разбирам на тия айфони. Кажете някой трик за оправяне, че ако ще трябва да давам пари за ремонт, лошо и се пише на щерката.

Е как го е блокирала ? То има куп предупреждения, време за изчакване, пак време и най накрая ти го блокира окончателно !

Сега най важното ! Телефона има ли бекъп ? Имаш ли някаква важна информация в него която да я нямаш като бекъп ?

Ако нямаш нищо важно му дай рестор през iTunes като го вкараш преди това в DFU mod.

Ще ти го направи чист като от магазина.

Аз като стана така с моето HTC и искаше да се кънектвам в google, направих hard reset и всичко се оправи.

За iPhone няма как да стане с хард ресет !

п.п Извинявам се за спама ама здравата логика не ме остави на мира и не се сдържах.

При най малки съмнения че дъщеря ви има iPhone5 не се колебайте да го върнете на собственика му. Тоя телефон единствено може да се блокира ако някой си е помислил че ще го покрие лотарията и ще налучка след толкова опити и време за изчакване кода.

Тия играчки могат да се проследяват много лесно през

https://www.icloud.com/# и отделно вече телефона е заключен и през iTunes ID и iTunes няма да ви го активира ако не знаете и там паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как го е блокирала ? То има куп предупреждения, време за изчакване, пак време и най накрая ти го блокира окончателно !

Сега най важното ! Телефона има ли бекъп ? Имаш ли някаква важна информация в него която да я нямаш като бекъп ?

Ако нямаш нищо важно му дай рестор през iTunes като го вкараш преди това в DFU mod.

Ще ти го направи чист като от магазина.

За iPhone няма как да стане с хард ресет !

п.п Извинявам се за спама ама здравата логика не ме остави на мира и не се сдържах.

При най малки съмнения че дъщеря ви има iPhone5 не се колебайте да го върнете на собственика му. Тоя телефон единствено може да се блокира ако някой си е помислил че ще го покрие лотарията и ще налучка след толкова опити и време за изчакване кода.

Тия играчки могат да се проследяват много лесно през

https://www.icloud.com/# и отделно вече телефона е заключен и през iTunes ID и iTunes няма да ви го активира ако не знаете и там паролата.

Извинявам се за закъснението, но се отплеснах. За успокоение на колегата ще кажа ,че дъщерята се справи с помоща на програмата и телефона е вече в нормалното му състояние. За което благодаря. Тя е, и винаги е била едноличен собственик на тая джиджавка, но като много младежи е нехайна към собствените си вещи. Е тоя път се размина само с мъмрене от моя страна. :mad:

Поздрави на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За успокоение на колегата ще кажa ...

Поздрави на всички.

Аз не съм притеснен, просто изказах много логичен вариант и ви дадох евентуален съвет с цел да ви спестя неприятности.

Радвам се че сте решили проблема и го ползвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.