Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как се копира хард диск с операционна система на друг хард диск празен? Има ли евентуално някакви по-специфични особености или не. Ако има моля нека се обяснят последователно !!1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да я прехвърляш. Трябва да инсталираш наново.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мой колега го прави с Acronis Disk Image. Доста добре се справя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да я прехвърляш. Трябва да инсталираш наново.

Напротив, има.

Symantec Ghost може да свърши тази работа, има го на Hiren's Boot CD 10.6 (или по-стара версия).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз когато ми трябваше да направя същото нещо, няколко хора ме убедиха ( не са от форума естествено ), че няма друг начин, освен нова инсталация .. Ох, сега как ме е яд...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз когато ми трябваше да направя същото нещо, няколко хора ме убедиха ( не са от форума естествено ), че няма друг начин, освен нова инсталация .. Ох, сега как ме е яд...

Ако слагаш новия хард диск на същия компютър няма проблем. Ако хард диска го слагаш на нова машина ще трябва да се направи Repair на системата. Може би това са искали да кажат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да сложа нов диск на същия компютър ... Но, уви.. Не съм знаел .. Карай. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да сложа нов диск на същия компютър ... Но, уви.. Не съм знаел .. Карай. :)

Е няма проблеми. И нова инсталация да направиш не си сбъркал. Тъкмо си си го разделил по твой си начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз моя го клонирах скоро с TODO Backup и се справи чудесно при това е безплатен.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз моя го клонирах скоро с TODO Backup и се справи чудесно при това е безплатен.Успех.

То варианти има много. Ще пробвам да видя как се държи и тази програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.oakdome.com/lab/?page_id=8 достатъчно нагледно е описано и продукта е напълно безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още  една  безплатна алтернатива.От сайтовете на WDC и Seagate също можете да свалите безплатните специализирани версии на Акронис,предназначени за работа с WD и Seagate съответно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.11.2013 г. в 10:31, B-boy/StyLe/ написа:

Между другото, втората е тествана и при опит да се клонира буутваща флашка с Windows. Работи...

Редактирано от meleager (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.