Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Освен MS Word: Какви други програми за текст има при които: 1. Има повече възможности за избор на цвят на текст и фон на текста? 2. Има повече начини за открояване на повече видове текст, еднакъв по важност (и по размер), но различен по вид, та от далеко, човек да се ориентира от кой вид е съответния текст?

3. Това по горните точки, но да е по-бързо и лесно за оператора да ги направи в сътветния подчертаващ стил или цвят?

4.

В какви непретенциозни файлови формати (тладиционно използвани) записват (БЕЗГРЕШНО И БЕЗ ПРОЯМАНА НА СМИСЪЛА НА ТЕКСТА И РАЗЛИЧИЯТА) тези програми (та да може човек само с традиционните и неспецифични, до момента програми да ги чете)?

5.

Моля пишете ми и от къде мога да си ги изтегля безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен MS Word: Какви други програми за текст има при които: 1. Има повече възможности за избор на цвят на текст и фон на текста? 2. Има повече начини за открояване на повече видове текст, еднакъв по важност (и по размер), но различен по вид, та от далеко, човек да се ориентира от кой вид е съответния текст?

3. Това по горните точки, но да е по-бързо и лесно за оператора да ги направи в сътветния подчертаващ стил или цвят?

4.

В какви непретенциозни файлови формати (тладиционно използвани) записват (БЕЗГРЕШНО И БЕЗ ПРОЯМАНА НА СМИСЪЛА НА ТЕКСТА И РАЗЛИЧИЯТА) тези програми (та да може човек само с традиционните и неспецифични, до момента програми да ги чете)?

5.

От къде ги измисляте тези странни и даже безумни идеи и въпроси? Ако имате някаква задача кажете я за да можем да ви помогнем с цялостно решение, а не така както вие мислите че трябва да станат нещата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4.

5.

Всичките теми на господина са подобни. Чудя се дали това не е някой нов SEO метод или сектантски такъв....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кратко (и опростенчески), задачата която имах и която може да се повтори (но за повече извадки), или да си я самовъзложа и да се самоменажирам - бе да копирам текстове от множество източници,  и да искам да ги откроя по някакъв начин, така, че цветово или заради някакво подчертаване, четящия да му е ясно - коя извадка от кой източник е. За целта ще ми трябва разграничаване с няколко десетки нюанса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от emosms
      Здравейте,

Като пиша текст във уърд (може би и в други програми), курсора ми прескача на произволни места и е супер дразнещо.
      Сега, докато пиша този пост, също се получи същия проблем.
      И не мисля, че съм докоснал тъч пада, което засега съм намирал като някакво обяснение на проблема в гуугъл.

Пробвах различни настройки на мишката в контрол панел:
      - pointer options/ enhance pointer precision: пробвах и включено и изключено
      - pointer options/ hide pointer while typingа

Същата работа и много дразни. Проблем със супер елементарно нещо.

Поздрави
    • от talaz = denken
      Сигурно за никого не е тайна, че има начин да се направи, както вътрешен линк в един файл на Уърд, така и линк към друг файл на Уърд.

Въпроса ми е как да направя линк, хем към друг файл на Уърд, хем към точно определен ред в този друг файл?
      Ползвам MS Word 2002. Моля изпращайте подробни упътвания или снимки.
    • от talaz = denken
      1. Как да увелича възможностите за избор на цвят (съответно броя) за фон на текста в MS Word (в оммента са едва 15, повечето неподходящи за текст и близки един до друг и не ми дава подопция избор и допълнение на цвят)? Например, фона около някои редове да е един, а фона около буквите да е различен от първия фон, та да имам няколко фона едновременно, та за един и същи ред и как става? 2. Интересувам се и за това кои са (или как се настройват) клавишните комбинации за подчертаване с различните видове линиики и различните цветове на текста, цветове за фон на текста и нещо като обтичане? 3. Как да настроя MS Word, че като запиша файла с едни цветови или брои и вид линиики за подчертаване-те да се отварят със същия цвят и брой и на другите компютри, както съм ги записал на моя или защо на някои компютри, се получаваше такова цветово разминаване при четене на текстови файлове с фон? В случая притежавам MS Word 2002 и моля, освен за другите версии-да покажете и за MS Word 2002.  

Моля изпращайте (по възможност) снимки с менютата и конкретните опции, 1 начин това да стане е като натиснете бутона Print scrn/Sys Rq, след това влезнете в старт менюто->programs->Accessoiries->Paint, а като ви се отвори програмката ctrl+v (или просто paste от контекстното меня на мишката)->записвате файла по стандартния начин (Fiel->Save as->save) и го прикачате към публикацията си във форума.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.