Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един проблем, който ме тревожи от скоро. Изтеглих си origin, инсталирах го и реших да си направя регистрация... оказа се, че имейлът ми е използван. И тогава реших да пробвам да вляза като напиша същия имейл и паролата ми... проработи. Успях да вляза в "моя" акаунт (заклевам се никога не съм правил акаунт за ориджин! Дори не знаех какво точно представлява origin до преди месец). Следващото странно нещо е че всичко беше на руски. Никога не съм променял език на каквото и да е (програма, игра, сайт и т.н.) на руски. Винаги използвам или английски или български. И последното най-странно нещо е съобщението, което ми излезе вчера. В него пишеше, че някой друг е влязъл в акаунта ми :О . До сега не съм използвал origin, но съвсем скоро ще ми се наложи, ще си взимам батълфийлд 4, а за играта се изисква активация в origin. Та въпросът ми е акаунтът ми в origin сигурен ли е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам един проблем, който ме тревожи от скоро. Изтеглих си origin, инсталирах го и реших да си направя регистрация... оказа се, че имейлът ми е използван. И тогава реших да пробвам да вляза като напиша същия имейл и паролата ми... проработи. Успях да вляза в "моя" акаунт (заклевам се никога не съм правил акаунт за ориджин! Дори не знаех какво точно представлява origin до преди месец). Следващото странно нещо е че всичко беше на руски. Никога не съм променял език на каквото и да е (програма, игра, сайт и т.н.) на руски. Винаги използвам или английски или български. И последното най-странно нещо е съобщението, което ми излезе вчера. В него пишеше, че някой друг е влязъл в акаунта ми :О . До сега не съм използвал origin, но съвсем скоро ще ми се наложи, ще си взимам батълфийлд 4, а за играта се изисква активация в origin. Та въпросът ми е акаунтът ми в origin сигурен ли е? 

Не :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм си правил Origin по принцип, но когато съм се регистрирал за NFS World и Battlefield Play4free явно ми е заело e-mail-ите и после с тях си се log-вам в origin :) поне нямам спомен и аз да съм си правил origin преди да ми е потрябвал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та въпросът ми е акаунтът ми в origin сигурен ли е? 

Нищо не е сигурно, но от това, което казваш определено изглежда, че описаното не е проблем със сигурността на Origin.

Той е система подържана от EA, и ако си си правил някакъв акаунт, за някоя от безбройните игри, правени от фирми собственост или зависими от EA, като нищо са ти "заели" данните от там.

Виж това, че ползваш навсякъде една и съща парола, определено е проблем за сигурността ти, който е силно желателно да оправиш. Ако ползваше различни пароли, даже щеше и да разбереш откъде точно са ти взели данните :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да добавя нещо, което колегите явно пропускат. Странно е, че ти казва, че някой друг е влязал в акаунта ти. Ако приемем, че никой не ти е "разбил" акаунта и т.н. това може да се дължи на някоя активна игра в същият момент от EA, за която ползваш абсолютно същите данни като "user"/"password". Предлагам ти да си почистиш cookies, да рестартираш, да не зареждаш никакви игри и процеси влез в origin и виж дали ще ти изпише същото съобщение, а после ако има игра на EA, в която ползваш същите данни за log in я включи и се свържи със сървъра и ако ти изпише, че някой друг е влязъл в акаунта ти е ясно от къде идва. Както казват колегите не използвай едни и същи пароли, а за максимална сигурност в паролите използвай елементарните препоръки от всяка софтуерна компания: - Поне една голяма буква - Поне една малка - Поне 8-9 символа - Поне 1 число - Поне един знак "@; #; $; %;" Като съчетаеш всичко по - горе ще си сигурен, че поне няма да си лесна мишена и никой няма да се занимава с твоят акаунт ;)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та въпросът ми е акаунтът ми в origin сигурен ли е?

Не, не е сигурен. И това е не само в Ориджин, а в интернет като цяло. Абсолютно всички браузъри и програми пращат статистики на производителите си. Най-сигурният начин да си сигурен в интернет е...като не го ползваш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.