Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

trifon81

Проблем с браузер и грешка

Препоръчан отговор

От другия раздел ме препратиха тук да си кажете мнението и вие.Става дума за Firefox.

От време на време при затваряне на браузера ми изписва грешка.Ето какво ми дава:

Име на проблемно събитие:  APPCRASH   Име на приложение:  firefox.exe   Версия на приложението:  24.0.0.5001   Времево клеймо на приложението:  522fd29f   Име на неизправния модул:  xul.dll   Версия на неизправния модул:  24.0.0.5001   Времево клеймо на неизправния модул:  522fd1a4   Код на изключението:  c0000005   Отместване на изключението:  001b72a8   Версия на ОС:  6.1.7601.2.1.0.256.1   ИД на езикова променлива:  1026   Допълнителна информация 1:  a7aa   Допълнителна информация 2:  a7aa91f17ea749d42a4de3b390fa5b3d   Допълнителна информация 3:  a7aa   Допълнителна информация 4:  a7aa91f17ea749d42a4de3b390fa5b3d  Пробвах да преинсталирам браузера,но не се получи.Веднъж ми даде същата грешка и за флаш плеъра сложих друг друга версия за сега не прави така,но браузера не се орпави по тоя начин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробахте ли да го деинсталирате с Revo Uninstaller в режим advanced и след това да го качите наново?

Вижте и дали последната бета как ще се държи - Публикувано изображение Изтегли: Mozilla Firefox 25.0 Beta 12 за Windows на английски (16.97 MB)

Ако го стартирате без добавки - Help => Restart with add-ons disabled... (или от иконата за Safe Mode в Start Menu-то).

Ако резетнете настройките => Help => Troubleshooting information => reset firefox

Ако нищо не помогне публикувайте двата лога от DDS (вижте важната тема в този раздел).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробахте ли да го деинсталирате с Revo Uninstaller в режим advanced и след това да го качите наново?

Вижте и дали последната бета как ще се държи - Публикувано изображение Изтегли: Mozilla Firefox 25.0 Beta 12 за Windows на английски (16.97 MB)

Ако го стартирате без добавки - Help => Restart with add-ons disabled... (или от иконата за Safe Mode в Start Menu-то).

Ако резетнете настройките => Help => Troubleshooting information => reset firefox

Ако нищо не помогне публикувайте двата лога от DDS (вижте важната тема в този раздел).

Направих 1 и 2 стъпка само,че сложих 25 версия на бг.Ще видя кака ще е и ще пробвам другите,ако пак прави така.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.