Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля, помогнете да си избера нова компютърна конфигурация, като имате в предвид, че бюджета е 700 лева и не мога да взема части от стара конфигурация... По възможност да става за гейминг :3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се ползва нещо от стара налична конфигурация? Твърд диск, кутия или захранващ блок, примерно. 
Какъв е мониторът, или конкретно резолюцията му?

Ето това е като пример за минимум игрална машина:

Обща стойност - 713.51 лв. с ДДС - Количка -

Поздрави и успех! 

ПП: Няма да е лошо да споменете и конкретен жанр игри, така ще изберем подходящ процесор или видеокарта според изискванията на софтуера. 
Редактирано от Masterplay (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторът е HP w2216v 1680x1050 мога да намеря твърд диск 250 GB, кутия и 1 GB RAM

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторът е HP w2216v 1680x1050 мога да намеря твърд диск 250 GB, кутия и 1 GB RAM

Като за начало добре, но трябва да знаем какъв интерфейс притежава самия твърд диск, каква е кутията като размери и каква е оперативната памет, DDR2 или DDR3, примерно.  Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE R7 240 1GB GDDR5 WITH BOOST    Обща стойност - 724.40 лв. с ДДС   Количка.

Тая карта е доста слаба и едва ли ще се справя добре с игрите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оперативната памет е DDR3. Кутията някъде имаше листче с модела и такива неща, но отдавна го изгубих.. Размерите й са 18x18x44. Чак сега видях за жанровете игри.. Играя FPS MMORPG и понякога 2D игри. Интерфейс и такива неща относно твърдия диск не знам..

Редактирано от Никой Не (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта не е нужно да се изсилване нито с процесор, нито с видеокарта. Аз бих избрал това:

Обща стойност - 695.52 лв. с ДДС - Количка

Смислената причина би било това, че има бъдеще или казано Ugrade за този сокет към I5 процесор. Разбира се, може да се ползва стария твърд диск, ако е Sata 2,3 и да се вземе по-добра видеокарта. 

Лека вечер и успех! 
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли само да предложите някоя по-ефтина кутия.. Вижда ми се малко скъпа 100 лева :3 Според мен е хубаво да са малко по-добри процесора и видеото, защото ще ми се иска да мога да играя и игри, които ще излязат в бъдеще ^_^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията идва с прилично захранване, за това е 100 лева. Някой каза, че за fps, mmorpg и т.н. не е нужен мощен компютър. Ще кажа само Crysis3 и Battlefield4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При условие, че имаш диск и кутия:

Обща стойност - 697.81 лв. с ДДС
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи една снимка на 250ГБ хард , Примерна снимка .Ако е закачен за сегашната ти конфигурация ,изтегли примерно HD Tune

и качи една снимка от раздела Info

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.